Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » У кого який мікшер?
У кого який мікшер?

В мене sound craft-FX-8.folio.spirit.Англія.І yamaha124cx.

 

Взяли Yamaha 01V. Меккі та Алена продав. Не шкодую))

Юрко (DJ VIST),а як же PRESONUS?

DINACORD POWERMATE 1000-3.       ПРОДАЮ.

Віталік, За пресонус просять просто непристойні гроші без ОБОВ"ЯЗКОВОГО функціоналу. Наприклад, Ямаха вміє по міді відправляти ММС команди для керування DAW, тобто не рухаючи мишку та клаву, я можу запрограмувати роботу софта так, щщоб фейдерами та кнопками пульта писати/зводити. Пресонус, хоч і рідний пульт для Studio One, то не вміє впринципі... Взявши ямаху для студії, спробував її на лайв - на тому всі сумніви розвіялися. Звучить реально кошерно. Колись пробував Roland 3100, повернувся назад на аналог. Спробував ямаху - зрозумів, що роланд то г-но, а студійна цифра рулить в лайві, головне потратити пів дня, щоб накрутити))) 

А чи хтось працює на Yamaha MGP32X???

 

Не сміло придбав Вehringer x32. Producer, пів року адаптувався і вчився тепер сміло і відверто кажу-задоволений звуком,ефектами реверу і процесорами обробки звуку на виходах також зручним інтерфейсом,тобто можливостями його в повному обсязі  задоволений і виновок : від фірми Behringer одна назва залишилась.

Берінжер розвивається,стягнули під себе більшість солідних брендів і вчаться від них,цілком ймовірно що через невеликий переіод часу, будуть говорити,та нашо тобі той Ален хіт візьми собі дійсно фірму і не парся... я зарас про вухастого)))))

Mackie 1604 vzl

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти