Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » У кого який мікшер?
У кого який мікшер?

Edirol M-16DX   (by Roland)

Mackie 1642 VLZ PRO   (звучить бомба !!!!) ...................

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Електрогніка ПМ-01 і ревербератор Лель ...Звучить ну просто, ну я б сказав ,навіть не бомба,нє ракєта з атомною боїголовкою +плюс Луганські динаміки в пачках з під "форманти" з Білоцерківськими твітерами і фазіками на воко і крию любу площадку  і ше сі дуже тішу шо з мікрофонами проблема відпала ...купив си на весні на радіоринку ящик Китайозських шурів ...то ше сі пів ящика лишило думаю до восини дотєгну а там ше си ящик куплю.......З таким апаратом думаю в любий кабак двері відкриті .....хоч і за заказ беру немало....миска борщу , тазік майонесу і півлітра !!!!!

Електрогніка ПМ-01 і ревербератор Лель ...Звучить ну просто, ну я б сказав ,навіть не бомба,нє ракєта з атомною боїголовкою +плюс Луганські динаміки в пачках з під "форманти" з Білоцерківськими твітерами і фазіками на воко і крию любу площадку  і ше сі дуже тішу шо з мікрофонами проблема відпала ...купив си на весні на радіоринку ящик Китайозських шурів ...то ше сі пів ящика лишило думаю до восини дотєгну а там ше си ящик куплю.......З таким апаратом думаю в любий кабак двері відкриті .....хоч і за заказ беру немало....миска борщу , тазік майонесу і півлітра !!!! 

Аффтор жжош! Пеши ісчо!!! 

Півлітри то мало,переходьте на літру,не збивайти лабухам ціну!!!!

Mackie 1642 VLZ3,  Peavey PV10

У мене yamaha emx312sc

Roland VM 3100Pro 
Roland VM 3100Pro 

YAMAHA MG166CX

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти