Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » У кого який мікшер?
У кого який мікшер?

Не правда. Новий не шумить ні грама!  Перевірено 150 разів.

 

Ви перевірили 150 нових екзкмплярів і жоден не шумів? 

З поваги до віку обмежуся легким смайлом :) ...

14 гуртів,які працювали на той час на ПМах, я добре знав, і щось ні в жодного, ніякого фону ні шуму не було.  Інструменти фоніли но ні пульт.  Вони і досі, навіть Ямахи ,дають фон.

В ПМ-01 використовувся (м/сх) сдвоєний (спарений) операційний підсилювач К157УД2. Рівень шуму в паспорті ПМ-01міг бути в межах, може від -55дБ (дуже погано) до, може, -85дБ (Треба знайти паспорт й суперчці кінець :-)). Зараз показники шуму мають бути кращими - від -90дБ або даже -100дБ (106 або даже -110) для цифрових. 

Ріень шуму з лінійних та мікрофоних входів суттєво відрізняється.

 пульт Берінжер  1998року. Якість пульта дуже добра.

Ну це і потрібно було написати. При чім тут ПМ-01? Хочете пописати осани цьому виробу - створіть окрему тему.

На рахунок ПМ і т.д.... НІКОЛИ і НІЯК совкова техніка не може бути кращою за американську-німецьку-японську бо:

1. Ніколи не створювалось щось нове, а завжди копіювалось щось "імпортне", а копія не може бути краща за оригінал.

2. "..з того не стріляти"...

3. " сойдьот і так".....

unclehaphap, "Шумить - отже працює". Звідки та приказка взялась? До ПМ01 стосується сповна...

То мій товариш (тут на сайті він ZZ2000) колись так  завжди шуткував, якщо якась залізяка яку принесли люто фонила (а фонило усе совкове: пульти, еквалайзери, кросовери і т.п. заліз бо 157-ма стояла скрізь). Просто колись до таких рвінів "шуму" уся лабушня ставилась так би мовити "снісходітєльно" і відносила то до "обичної роботи апарата" :))))

А ще і так було: "Шумєл сурова брянскій стрінгс" :D

Ностальгія сильне відчуття. Іноді її важко побороти і ввімкнути логічне мислення.

У мене BEHRINGER EURORACK UB1204FX-PRO

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти