Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » МАСТЕРИНГ
МАСТЕРИНГ

Це вже відбувається і дуже стрімкими темпами. Нас звичайних музикантів просто стримує незручність роботи з софтом при лайві. Але і ця проблема поправима. Класний аудіо інтерфейс контролер ноутбук і вся вст обробка і ви просто в кайфі працюєте. Для прикладу мій пульт коштує 800 дол. Думаю за ці гроші можна купити добрий контролер. Вся проблнма завжди в психології людей та нашому консерватизму

Підтримую Вашу думку п Володимир 100 % !!!!

 

Єдине, що ж тоді робота студії буде напевно коштувати дууууже дешево.... ((((    Кожен буде собі сам "звукорежисьор

Не думаю що кожен зможе стати сам собі режисьором. Кожен вдома має компютер - але некожен можу програмувати на ньому або бути дуже продвинутим користувачем. Більшість з нас користується послугами спеціаліста або "кума" який добре знається на свому ділі. Не думаю що робота студій зможе подешевшати тому що вони в першу чергу цінять свою роботу і свої знання а не кількість заліза на студії. Дуже часто траплялось бачити як на студіїї стоїть уйма приборів а використовується реально 30-40% сетапу. Але гроші вони вложили. Я впершу чергу цінив би знання і практику що більшість звукорежисерів і роблять

І що саме головне!!!  Аналоговий "залізний" прибор дає певний ШУМ! При комутації декількох приборів ми назбируємо цілу "гору" шумів! Це саме стосується і аналогового пульта (використання для студї як на мене неприпустиме). Так що це теж крок уперед...   Сєрий недавно понакачував гітарні емулятори, басові кабінети, і тд - я спочатку скептично підсміювавсяколи сам не сів і не поюзав той віртуал - мене воно вразилоооо!!! Так що чемно чекаєм і спостерігаєм за "віртуальним світом" в області студії і жив. звуку.... 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти