Головна сторінка » Список форумів » питання пов`язанні з міді апаратами » Як скинути патчі на гітарний процесор
Як скинути патчі на гітарний процесор

Доброго здоровя...Може хтось мені підкаже як правильно підключити гітарну примочку до компа. Маю міді юсб шнур. Підключаю а комп нічого не бачить,пише що віндовс і драйвер готові до роботи а що далі робити незнаю))) В мене "KORG AX3000G" і мені погрібно скинути  патчі які я маю на компі...Там потрібно якусь програмку чи що? Підкажіть мені щось))) Дякую.

в якому форматі патчі?

Тип файлаAX3000G Program File (.AXP)

Ось це показує в свойствах.

В такому разі до процесора повинна йти спеціалізована програма. На сайті виробника що кажуть?

 

Якби патч мав формат SysEx або міді, можна було б використати любий софтовий міді редактор.

Програмка є, називається "AX3000G SoundEditor" в ній відкриваються на мониторі всі налаштування падчів але скинути на процесор їх не получається. Хіба що кожен звук накручувати в ручну по цій схемі. але це не зручно і займає багато часу. простіше було б скинути. але як?)))))) Можливо я ще щось пропустив...Незнаю...При підключенні до цієї програми примочка реагує, переключається там щось, блимає, а того що мені потрібно роздуплити не можу)))

Вже зробив...Все працює...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти