Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Які основні принципи та критерії в виборі вами музичного обладнання
Які основні принципи та критерії в виборі вами музичного обладнання

Декілька місяців назад я провів семінар-тест по електровйсу, чесно говорячи по коментах думав .що бажаючих послухати ,порівняти, поспівати. розібрати.... буде більше.

Руки "чешуться" (та й є можливість ) зробити ще пару таких заходів але по інших серйозних брендах - наразі сильно вагаюсь в доцільності.

Тому цікаво яким чином проходить вибір "іменно того" ,апарату  в народі, на які речі звертаеться увага окрім ціни ?

Чи пробуеться іменно ця модель перед покупкою, чи все ж купляється "всліпу", по чужих рекомендаціях?

Чия інформація є більш вагомою - менеджера по продажам, чи колег по роботі, чи все ж ваше особисте враження?

Наскільки ви готові брати речі б/у та "старих зборок", ніж нові ?

Чи стараєтесь купляти серйозні дорогі речі, чи вам достатньо "чайни" ???

Ну і так дальше...........

Взагалі напевне опитування більш для мене - чи є зміст робити такиі заходи по серйозних брендах надалі (більшість знає, що продажем "китайських" брендів стараюсь займатись як найменше), чи все ж таки основна частина музикантів працює на самопалах та китаї і їм відношення ціна-якість є оптимальна.

Вибором "сетапу" на "кантору" завжди займаюся я! Я звик роблячи певний вибір завжди радитися з друзями, із знайомими, і в першу чергу з людьми які користувалися чи користуються такими ж приладами.

Потім стараюсь порівняти декілька приладів різних фрм, і навіть деякий час попрацювати на них (звісно коли люди дають таку можливість), після того, в порівнянні, вже роблю сам для себе якісь висновки!

Шляк трафляє з дуже відомим "ітілійським майстром - МАДЕІНЧА" ))))   Враження таке, що через років 2 -3 навіть за пристойний гонорар люди вже не зможуть купити фірмову річ не КИТАЙСЬКОГО виробника!

Пане schumi звісно доцільно такі заходи робити! Навіть для того щоб "просвітити" пересічного користувача !  (Весільного не весільного - любого)!!! Дуже шкодую що не зміг відвідати той семінар який Ви організували по EV  Начитившись на форумі про ту акустику загорілась лампа... Але тре все слухати ...  На наступний захід я  особисто відклав би всі плани і неодмінно би приїхав!   З повагою до всього товариства Бедзю!

Всім привіт ,принципи і критерії доволі прості ,перший то є збір інформації ,в неті ,серед знайомих ,нашщ форум дуже допомагає,потім намагаюсь їх систематизувати коли всі дані про прилад більш менш збігаються і є прийнятні для мене якщо є змога то випробовую прилад(своїм вухам довіряю найбільше) якщожє нема змоги випробувати а авторитетні для мене люди хвалять прилад то купую всліпу. Колись купував те на шо хватить грошей зарас жеж орієнтуюсь на "фірму" ,переконаний якщо наполегливо і грамотно працювати то всі затрати окупляться,від б\у обладнання не відмоляюсь ,рахую що то є чудова нагода за менші кошти купити достойну річ , але правда тут вже всліпу не купиш (тестування обовязкове)
Пане Шумахер я був на цьому семінарі і багато для себе почерпнув ,(от тільки трошки піднакоплю ,тоді і поговоримо серйозніше про мої висновки))) ), тільки є єдине прохання , якщо ще будете проводити подібні заходи, то якщо буде така можливість, робіть то у Львові а то в Дрогобич так складно добиратись, я 4 години їхав до дому))) (думаю якби захід відбувався у Львові людей булоб значно більше...)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти