Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Як ми спілкуємось
Як ми спілкуємось

Шановні друзі. Хоча це сайт музичний-мене дивує манера спілкування.Якщо ви хочете підняти Українську культуру(про що неодноразово були обговорення на форумі)-то для чого багато хто спілкується на суржику, Для чого паплюжити нашу рідну мову--її вже без нас добре паплюжать наша влада.Це спілкування нагадує мені один анекдот, коли звонить телефон і в трубці запитують; Це баня?; На що чути "приємну" відновідь--х---ня -це відділ культури! Вибачайте за нецензурщину,але іншого порівняння я не знайшов.Якщо ця тема вам не байдужа-попрошу висловлюватись. 

Пане Юрію, я теж за достойний рівень спілкування... Але давайте не будем "утрірувати" - я знаю навіть після чогонародилася у Вас ця тема.  На рахунок анегдоту - невдале порівняння! Де Ви бачили на форумах матюки ??( буває дуже рідко - за це користувачі чемно попереджаються або баняться)   Для мене особисто, важливо що була розкрита суть проблеми!  А пару якихось "добірних" слів які не входять до укр. лексикону (звичайно я не про нецензурщину), я думаю то не трагедія... Може людині таким способом хочеться "вилити" душу, або свої емоції...   Хоча я все таки я за правильну орфографію, синтаксис і пунктуацію! Хоча сам роблю багато помилок, через те що клацаю, а не пишу ручкою чи олівцем!

З повагою до Вас, та до всіх користувачів!

 

Респект! Тема звичайно не байдужа!

Доброго здоговячка п. Юрію!!!! Будем старатись спілкуватись культурно. Але ж ми ні на " фєні ботаєм", ні по "ромски пиндяєм", стараємся підтримувати культурну мову. Але якщо в пориві емоцій, під час обговорення виривається слівце, то буває. І взагалі в колективх які працюють давно разом - є своя мова з жартами, яка зрозуміла лише їм і то вже традиція. А так в загальному в нас єдина мова - музика і єдиний алфавіт це ноти. Успіхів Всім!!!!  

Підтримую Юру, бо справа не в матюках а саме в суржику.

Я більше так небуду......Адже я також догадуюсь чому народилась ця тема.....І ще одне , в свій захист скажу , якщи ви пане Юрію помітили , то я після цих слів ставив смайли, тобто, це означає що я жартував...., тобто висміював "суржик" і тих хто ним спілкується , тобто в якійсь мірі боровся з цим явищем.....

П.Богдан! Не за вас особисто була мова,але приємно,що люди починають виправлятись.Справа ще в тому,що дехто може зрозуміти це так--як розмовляю так і пишуяк-же тоді я співаю--так як пишу?


 


 

 


Давайт

е , краще, про музику, - а українську мову залишемо вчителям !

Цікаво ,чи багато з нас так володіють муз.грамотою, як "суржиком" ??? У чому біда ? ДАВАЙТЕ ПРАЦЮВАТИ НАД МУЗИКОЮ !!!
 

Так,так,Ви всі праві! Але,кудиж тоді подіти ,,БРАТІВ Гадюкінів,,,,,ДЗІДЗЯ,,, з їхніми текстами? На мою думку ,це і є, висміювання запозиченого лексікону,але, це також частина сленгу яким Ви користуєтесь в своєму музичному товаристві.Хоча Ви всі праві і тема дуже файна і корисна!

edeljveys - прямо в десятку!!! 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти