Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Як вам ситуація?!!
Як вам ситуація?!!

Якби не такі люди шоб тоди на ютубі показували?))))

Передивився ще раз... і  в голову прилізла  дурна реклама : " Корова, яка додає сміливості!!!!! "

Ну по перше,якщо це не довго,то ситуацiя забавляе, по друге-не з таким целюлiтом музик зваблювати,по трете-музикант свiй х... не на смiтнику знайшов.

Хлопці , а мені колись ланкова показала свої "булочки" !!! Було то в 90 роках .Зима , мороз тисне, дроти на стовпах порвані.а ми гатимо наживо...На колонках лампи на нафту і купа самогонки в буді !!! Там було весілля дочки когось з колгоспної ланки.Всі танцюють і підбриває якась груба цьоця і...гоба мені булки показала...Я сьі встрашив бо малий був, а по ланкову аж чоловік прийшов !!! Трошки не по розділі пишу,але хотів комент добавити...

Ігоре. Нічого не потрощила? Буває всяке, головне щоб на апарат не впала.

Людина відривається наповну!!! На тверезо в неї б так не вийшло!!! Та я думаю у кожного, хто грає на таких оказіях таких випатків, як не сотні то десятки, і на таке вже ніхто і уваги не звертає, добре хоч тут був нормальний "Кінщик", що увіковічнив таку подію, хай занють люди з чим анм музикантам часто доводиться стикатися!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти