Головна сторінка » Список форумів » Відділ духових інструментів » Сторінка саксофоністів
Сторінка саксофоністів

Дякуючи адміністрації сайту в нас є можливість мати свій куточок на форумі. В цій сторінці просьба обговорювати практичні сторони по даному інструменті, ділитись навиками дрібних ремонтів, якими можна обійтись в домашніх умовах. Ділитись досвідом реставрації мудштуків, тростинок, інформацією про фірму виробника ( ціна - якість), місця де можна купляти. Також всіма новинками по даному іструменту.  Надіюсь, що я не один буду відвідувати цю сторінку!!!!  Гарантую завжди ділитись практичними порадами і новою інормацією.З повагою до Всіх.

Порадьте будь-ласка! Знайомий хоче навчитись гри на саксофоні (альт), щоб в подальшому лабати по весіллях. Який краще купляти навчальний чи професійний? І яка назва самого апарата? Чиє виробництво? А може знаєте де можна купити. Наперед вдячний.

Порада може бути лиш одна - не  брати Китай. Китайські нові саксофони в ціні майже 300 - 400 долярів, до 2 років навідь при догляді  лак облазить, звук втрачається, нормального строю не має кожний третій інструмент. Добуття низових звуків прблематичне за відсутності щільності нижніх клапанів практично зразу. Треба брати інструмент що сподобався звуком, ( бодай би взятою одною нотою), щоб мати бажання займатись, а чи професійний, чи учнівський то вже справа грошей. Знав би Ваше географчне росташування, міг би підказати  де знайти іструмент.  В розділі куплю - продам, є пару нормальних  саксів, за нормальні гроші. Але треба пробувати. Звязуйтесь з продавцями і грайте на здоров"я!!!

Дуже дякую за підказку. Я у Львові, а колега з Ходорівщини. Короче треба брати нашого саксофоніста, Юрка і йти в похід на саксофон:)

Зараз багато інструментів навезли,є з чого вибрати,справа дійсно лише в грошах.  Потратити,наприклад.годинку-другу на сайті saxwebforum там багато цікавої інформації про саксофони.Я теж хотів гарного інструмента,мріяв про SELMER,але не маючи хоча б 3000$ на руках не варто про такий і мріяти та і шкода би було такий шедевр по весіллях тягати.тому я зупинився на фірмі Yamaha -серед саксофонових брендів ця фірма входить в четвірку кращих фірм світу,випускає як дорогі професійні.так і бюджетні учнівські,студентські інструменти.Yamaha-23 якраз підходить для роботи в ресторані,та для весілль.Стрій у неї ідеальний+нормальний мундштук та трості підібрати.По ціні-як кому повезе 600-800 $,ще від стану залежить.Потім я ще ес прикупив від Selmer,інструмент ще краще затембрив.Ну і звичайно ж не шкодувати часу на вдосконалення

Друзі що скажете про вибір, чи підбір мундштуків ???

Привіт Бедзю!!! Тема про мундштуки ду--же довга, але є пару основних критерії підбору, які можна тут порекомендувати. Перше - підбирати мундштук треба по ширині під свій губний ( ротовий ) апарат, щоб не втікало повітря з боків. Друге - розмір " пасти, зева", ( вибачте мушу використовувати рос. термінологію, мені так легше думати і спілкуватись), хоч має велике значення на звук, але то теж річ відносна і треба підбирати під себе. Наведу приклад з власної практики: В мене "Otto Link Vintage" 6, взятий в 90 р в свого друга,  привезений  з Фрації. До того мав Weltklang і B&S  ебонітові, з малою "пащею", трості Vandoren, RicoRoyal в основному 2 і 3. Перейшовши на Лінк з тими самими тростинами я на початках замучувався грати  і не був задоволений звуком ( мені здавалось, що на старих мундшуках звучало краще  і вже шкодував за портрачиними грошами ). Після кількох експерементів з тростями з звуком стало краще ( перейшо на легші трості ) і витривалості добавилось, але виникла проблема з утримуванням строю в верхніх нотах ( висів ). Помалу, вернувся з часом на той самий розмір тростин ( ну може часом трохи підганяю) стрій стабілізувався, не приходиться ловити.... Я закину інформацію про дійсно мудштуки, читайте і шукайте.....    Таблиці підбору мундштуків можу вислати в приват, ящо когось зацікавить,бо їх багато по кожній фірмі, але то набір цифр і сивомлів, розібратись самому важко.. З повагою до всіх!!!! 

http://translate.google.ru/translate?hl=ru&sl=en&u=http://www.mouthpiecemuseum.com/MouthpieceMuseum/Misc.html&ei=K3S6TYGNKoydOqmjrcIF&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=4&ved=0CD0Q7gEwAw&prev=/search%3Fq%3DCeramic%2BChamber%2BMouthpieces%2Balto%26hl%3Dru%26newwindow%3D1%26client%3Dopera%26hs%3D46O%26rls%3Dru%26prmd%3Divns       

Про китайські саксофони скажу своє: інструменти дуже різні, але при умові, що є вибір, то можна вибрати щось нормальне. Сам користуюсь сопрано, відкупив у покійного Зеника Ковпака, інструмент прекрасний і стрій тримає і звучить, лак теж не облазить. Вибір мундштуків: Стиль музики яку плануєте виконувати, анатомічні властивості губного апарату. Сам програв 15 років на вандорен а-27.Тепер вже 3 рік граю на альт-мундштук ручної роботи, сопрано-Дюкофф, тенор-Лебейл.

Цікаво було б знати, чи дає хтось на Україні " друге життя" саксофоновим  мундштукам та ескам????? Та мати їхні координати.

Дякую  SHARIK  за цікаву тему !!! мене також цікавила така інформація як belyj, запитував... 

Але в мене нема такого друга щоб пішов і вибрав зі мною саксофон.. Чи можна самому купити хорошу річ,

які кретерії вибору   і останнє : За  3000 грн у Львові можливо щось купити???

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти