Головна сторінка » Список форумів » Відділ духових інструментів » Сторінка саксофоністів
Сторінка саксофоністів

Доброго дня всім! Шановні форумчани хто стикався з саксофоном альт Armstrong? Кажуть що америкос, але на ньому не зазначено. Як визначити? Ніби сам сакс в хорошому стані, має декілька подряпин, механіка добра, криє, строїть. Чи не китай часом?

Якби було би ,принаймі фото,то можна щось казати.У мене 2 учні мають Armstrong.Нормальний учнівський сакс з високим фа#. У них американці точно,там має писати USA.

Добрий день Маю на продаж YAMAHA YAS 23 в дуже доброму стані якщо когось зацікавить викладу фото ціна інструмента по ттелефону 0975810687

 

Добрий день! Маю на продаж YAMAHA YAS 23 в дуже доброму стані, якщо когось зацікавить викладу фото, ціна інструмента по телефону 0975810687

 

Всім Привіт) В мене така проблемка: я ніяк не можу відчистити свій інструмент від крапель слюни та відбитків, які більше місяця не витералися( підскажіть чим можна це витерти? може є якийсь засіб? в неті рився, але окрім "Як чистити нікеліруваний самовар та чайник" нічого суттєвого не знайшов)))) в мене "Аматі Класік" білий лак)))

Можете попробувати зробити таку пасту для поліровки.Берете трішки зубної пасти і додаєте нашатирного спирту.Розмішуєте,поліролька має бути не дуже рідка але і не густою,на тряпочку і вперед до мозолей на руках

Lubomir Walik що коштуєYAS 23?можна в лічку.

 

 

Микола Богданович
Можете попробувати зробити таку пасту для поліровки.Берете трішки зубної пасти і додаєте нашатирного спирту.Розмішуєте,поліролька має бути не дуже рідка але і не густою,на тряпочку і вперед до мозолей на руках          Мій покійний батько, чистив інструменти в 50-ті роки минулого століття попелом змішаним з гашеним вапном, але на сьогоднішній день це " смерть" для лакованого інструменту, тім більше для саксофона. Не видалені залишки такої "поліролі" , в трудно доступних місцях на саксофоні, як першого, так і другого варіанту - зруйнують  саксофон до року часу. Не розбирати і збирати ж, саксофон після кожної чистки. Я писав ТУТ чим чищу свій сакс ( посрібнений, не лакований ), але хто то хоче читати  все підряд,  а  опції " пошуку" на форумі - НЕ МАЄ..... Жаль.....

Шановні форумчани, чи хтось може надати якусь інформацію про копію Selmer Super Action 80 Series II? На інструменті вказано made in France. Чи варто його брати для навчання, та для гри на різних міроприємствах? 

На два - пять років в муз. школу і на рік два по весіллях - можна брати...., Якщо ще врахувати його вартість без пересилки  - то  є добрий гиндель....

P/S. Колеги перечитуйте  дописи в темі - вже про таке писали ( не про копію Селмера) але все одно з тої самої Місцини.. Чисто моя думка. 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти