Головна сторінка » Список форумів » Відділ духових інструментів » Сторінка саксофоністів
Сторінка саксофоністів

Дякую п. Богдане за моральну підримку!!!! А для Вас шановний borsos даю вичерпну відповідь: перше силки даю не тільки на російський сайт ( хоч і там треба завоювати довіру, щоб з вами ділились корисною інформацією). Друге  ящо Ви там поблудили, то думаю побачили що відносяться один до другого більш лояльно, як на рідному українському. І останнє не вже всі такі розумні і начитані, що з поданої фотографії інструменту можуть зразу відрізнити фірмовий іструмент від фабули??? Невже не має на сайті духовиків, з якими можна обговорювати професійні проблеми на рідній мові??? Як не дивно, я небуду звертати уваги на флуд і приколи і по мірі можливості інформація буде поповнювати по даному інструменту. 

Хочу сказати на рахунок saxforum.org. Я би не сказав, що це найкращий саксофонний форум, треба почати з того, що це єдиний саксофонний форум в наших теренах. А щодо того, що там пишуть про сакси, то краще не читати, що пишуть про американські студентські моделі, бо трохи почитавши починає здаватися, що крім ямахи ніхто більше сакси робити не вміє, що, як там пишуть "Сельмер Банді звучить як відро", хоча я сам мав рік сельмера, першого правда, і можу з впевненістю сказати, що це одна з найкращих дудок, якщо оцінювати по ціні, по легкості гри і по строю. На Saxforumi пишуть, що за сельмера кращий навіть Amati. А я на ньому грав і можу з впевненістю сказати, що стрій там не дуже, ноти треба просто "ловити" :-). А про Conn взагалі жахливі відгуки (пишуть "краще купіть Yas-23").Я так думав, але за такі гроші яска получається в значно гіршому стані. Та все-таки купив 24М. Звучить він просто казково, і якість металу, лаку, якщо порівнювати навіть з YAS-23 значно вища. (я не пробую погано говорити про ямаху, просто, чомусь ямахи значно більше витираються і гнуться порівняно з конами, не знаю чим це пояснити, мабуть, на чомусь японці все-таки економлять в студ. моделях) . 

Доречі на рахунок тростин, в магазині Yamaha, що біля конци продаються французькі тростинки "Marca" дуже недорогі - по 25грн, мені дуже сподобалась модель Marca Jazz 2" , звук дуже "масний" і з хрипинкою, порівнював з вандореном і з ріко, марка звучить приємніше. Попробуйте для себе, бо в нашій "трембіті" ціни просто космічні, особливо за вандорени.

Та просто Ямаха розкручений бренд. Значить іструмент купляється тільки по одній назві, а те що його могли зклепати "на Малій Арнаутській в підвалі", Чи в Читі китайські емігранти ніхто не цікавиться. Легше перевезти і навіть офіційно розмитнити три баули з запчастинами до сакса і зробити його в СНГ, чим іструмент зроблений в Японії. І щей скидочку цікаву запропонувати. А хто чув про Конн??? Та від сили років 10 - 15  про них почали говорити в Україні і то спочатку труби були ходовими. Тож ділимся любою інформацією, що нас фірмачі за лохів не мали. До теми: Зверніть увагу - Конн-Сельмер то вже фабула.

Згоден Конн-Сельмер це жахлива пародія на Конн і на Сельмер, ні в якому разі ні за які гроші не рекомендую брати цей китайський сакс

На рахунок вибору саксофона. В Будапешті є магазин - мрія любого саксофоніста. Вас заводять в окрему кабінку і по бажанню приносять різні моделі саксів, мундштуків. Можна пробувати хоч цілий день. Ми збираємося влітку поїхати купити саксофон. Наразі збираємо гроші

На рахунок САКСФОРУМУ-всім раджу почитати.Але не всім відгукам сліпо вірити.Багато з форумчан ще не зрозуміли,що найкращий сакс-свіжоперекритий сакс (бажано не найдешевшими китайськими подушкамидобрими резонаторами).І виписують там "от нєфіг дєлать" всяку галіматню.Порівнюють китайців з американськими кінгами і роблять висновок,що китаєць кращий.При цьому китаєць новий,а у кінга нічого не криє.Прислухайтесь до порад авторитетних користувачів.Там їх є досить.Я там кілька років і почерпнув для себе багато цікавого.Маю там багато друзів-українців з Чернівців,Чаркова, Києва,Донець....... Одного разу ми з професійним саксофоністом з Кривого рогу мимоволі перейшли на Українську.Москалі налетіли,як оси,і чемно повідомляли,що тут спілкуються на російській.Особливо бажано почитати цей сайт тим в кого орфографія на рівні дитини у першому класі.Нехочу нікогообразити,але якби вони розуміли,що ви пишете сміху було би багато.В них майже без помилок-беріть приклад.Мені було би дуже приємно зайти на сторінку саксофоністів,де-коментарі лаконічні ,без помилок і по темі.

Уклінно прошу тих,хто відчуває,що не дотягує-поуправлятись в культурі спілкування,що і сам роблю.Хто нариє чогось цікавого-кидайте сюди обговоримо.Може до нас приєднаються ще саксофоністи і дискусія буде цікавою

Привіт усім. Ось в інернеті знайшов цікаве порівняння мундштуків для альто саксофона і був приємно вражений, наскільки мало від мундштука залежить якість звучання сакса. 

http://tamingthesaxophone.com/saxophone-alto-mouthpiece-comparison.html.

 

Послухайте самі і висловіть свої думки з приводу необхідності купівлі дорожчого за 50$ мудштука. Особливо приємно було порівнювати з мундшуком Yamaha 5C (професійного рівня  (ціна 25$)) з дорогими (>100$ Отто Лінк, Маєр, Сельмер Солоїст та інші). 

Дуже цікава заковика.Ну,хлопці,хто,що на це скаже?Признавайтеся,хто на яких мундах грає.Особисто я володів-Selmer s80   Selmer s90   Selmer Soloist    Yamaha4c   Yamaha5c  Meyer6m   Otto Link6*   Meliphone7(stell+ebonit)   CONN    KING-штамповки.Добрі слова можу сказати на рахунок Мейера і Отто Лінка.Як по продуву,так і по звучанню.  JodyJazz HR два рази пробував і про нього мрію.Може хтось має на продаж,або обмін(розкрив близько 0,090).

Мундштуки-це дуже індивідуальна річ.Мій колега,наприклад,не звучить на тих мундах,що я.А я на його

Привіт колеги!!Я граю на альті муштуком МЕЄР .Мені підійшов,брат також на ньому грає-задоволенийна тенорі БергЛарсен 115  бронзовий-хороший муштук,тільки чуть тяжкуватий(розкрив великуватий).Хочу придбати сельмеровську еску до ямахи 21ї,кажуть краще звучить.Що на це скажете??Успіху!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти