Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи справляють весілля 11-го вересня?
Чи справляють весілля 11-го вересня?

Привіт усім! У мене виникла така проблема. Ми запланували весілля (ще в травні сватання було) на 11-е вересня. Вірніше мого сина весілля. А в церкві сказав священник що в цей день не можна робити, бо траурне свято, помоєму називається "голововідсічення" чи якось в тому роді. Ми перенесли весілля. Скажіть будьласка, чи це так, чи ні . Хотілося б почути ваші думки. Наперед вдячний

Так, це строгий піст і посуті ніде немає бути весіль, забав і т.д.

Хоча є такі кантори, котрі граюзі весілля у цю неділю!

Дякую Назаре. Я ще веду таку собі статистику.За останні вісім років зберігаю календарики і записи своїх халтур, і жодного разу в мене на11-вересня нема запису. Раніше про це ніколи не замислювався.

За останні вісім років зберігаю календарики і записи своїх халтур, і жодного разу в мене на11-вересня нема запису.

Чи не тому, що 11-те з вихідними не співпадало?

А що мені робити - завтра у жінки день народження?

Що робити - це вже залежить від того хто в що вірить. Якщо людина свідома того що то є піст - вона знає що робити. У нас на Прикарпатті а тим більше в селах СТРОГО! в час посту  забав не справляють.

Чому не співпадало, співпадало, але що є то є. Коли знаєш що не можна, то краще не робить, щоб потім (недай Бог щось ...) трапиться і все життя себе картати.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти