Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Вибір акустики JBL
Вибір акустики JBL

Доброго дня, хочу спитати  , може хтось працював на колонках JBL JRX 115 , як вони в роботі , мені потрібно для весіль.

На інших форумах про них не дуже хорошої думки , якщо так , то що би ви мені порадили . Бюджет 850$ .Дякую.

писано-переписано, що в даних колонках стоїть поганий драйвер...і звучать явно не айс

навіть серію MRX багато хто не признає

Пораджу збільшити бюджет і купити щось путнє.

А як на рахунок фірми Biema, а саме  Biema T 112 All , FP153All,  FP 115 All . Просто я немаю змоги більше збільшувати бюджет . Порадьте щось на ті гроші , буду вдячний

Що скажете про фірми MAG і ПІ-Аудіо.?

Збільшив бютжет  до 1000 $ Порадьте щось .

Вітальок2008, знову буде чергове відтермінування в пошуках нормального саунду. Не буде за "штуку" нічого путнього. Зараз Житомир "шуганув" СНД добрими виробами. Читати тут: http://forum.show-master.ru/topic17651.html 

Більше в мене намає можливості збільшити бюджет , деякі музиканти грають ще і не на таких колонках , і заробляють великі гроші.  Якщо я до того часу грав на колонках за 400 доларів , то думаю що за 1000  мене влаштує , якщо не важко , то порадьте щось на ту суму. Може це не ідеал, але все з часом. ДЯкую.

Ну то який сенс тоді міняти, раз ставиться мета - заробляти великі гроші?

Пане Ігорсьогодення вимагає такої мети. Може не "великі" але заробляти таки тре - в кождого є діти, сімї ))))   Але є доля істини у Вашому питанні 

Бедзю, всі (кого я знаю) хто не пошкодували заінвестувати в обладнання і інструменти більші кошти ніж передбачалося, чомусь вийшли в виграші. Сьогодні поетапний апгрейд сетапу доволі затратна справа. При кожній заміні будуть відчутні фінансові втрати. Тому і даю такі поради. Погляньте в "продажний розділ" - всі тільки продають. То ж краще купити зразу шось гідне, а не втрачати при кожній заміні. Часи коли купив за 100, продав за 120, доклав 100 і купив за 220-ть безповоротно відійшли. Сьогодення вже інше. Часто залишають гірше, купують краще і мають вже ДВА. Чи не так?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти