Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Вибір акустики JBL
Вибір акустики JBL

В самого таке є! Необдумано купили дешеву міді клаву і тепер маємо дві! )))   Так само з звуковою картою... вже маємо їх три... )))) Одну продаємо. Воно то так! При умові коли є постійна робота і дохід. А на початках напевне важко лізти в борг, не знаючи коли тобі то і за скільки "воздасьться"...    Буває ріжне.  Так у нас вийшло із звуковою, купляли для одної цілі а потім плани змінилися, тре для другої цілі - то простимо! А з міді клавою поспішили страшно - взяли на алярм, і через пів року купили іншу, а та лежить "мертвим грузом" і ніхто не спішить її купляти...  Тому є істина у Ваших словах! Треба 100 раз обдумати а потім зважити і зробити правильний вибір! Не спішіться колеги...   Даруйте за флуд! Прошу вибачення...

Пане Ігор - я мав на увазі заробітки)))  "ВЕЛИКІ"

Дякую за поради, я розумію, що за такі гроші якісного звуку небуде , За минулий сезон підскладав 1000 доларів. І щось би хотів купити щось ,бо на своїх колонках дуже важко працювати (точніше вокально) хоча я студень ЛДМУ ім. Людкевича- Вокаліст, голос маю, витягую , виспівую медляки , а воно не звучить. Позичав на весілля колонки Премєра звук сподобався, і співати легко. Я знаю що Електровойси, Реки невийдуть. А як ви дивитись на фірму   MAG MD534  , BIEMA   T112ALL . Park Audio . Може ваш варіант буде краще. Буду дуже вдячний. Оскільки вибір акустики - це дуже тонка справа. Дякую.

Купи  якісну б.у.  і буде воно служити ще років з двадцять .

 "Немеряно" супер апаратури за такі гроші  , образно ,прямо під ногами  - тільки руку простягни ...

Згоден. За такі гроші краще взяти б-у в хорошому стані і мати спокій на роки!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти