Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Оснащення колективу (назви інструментів,динаміки,підсилення,тощо...)
Оснащення колективу (назви інструментів,динаміки,підсилення,тощо...)

Хто перший??? 

Перший би мав топікстартер...)))))))))

Завтра "намалюю" всю картину,обов"язково!!!  Назбиралося досить всілякого добра,але весь час чогось не вистачає.

На вчорашньому весіллі зробили висновок,що фільтра неправильно працюють (то ж сто років грали,ніби,добре,а вчора щось нам не підійшло!!!).

Чи то не звертати увагу навчитися,чи то зав"язувати по-трохи з цим ремеслом?!  Але це ж наркотик,ця музика...!!!

Привіт усім!

Розпочну з себе. Граю в команді на клавишах :  з 1997 року мені вірно служить Korg х3  і нещодавно придбав Korg Karma. 

А починалося для мене все з "Єстрадін 314",якого і залишив в рядах Збройних сил СРСР,бо там теж грав. В колективі нас п"ятеро.

Гітарист є власником Peavey Detonator  та Digitech GNX3000.

Бас-гітарист після Ibanez закінчив - PRO CORT GB34A-WS,але страшного ніц не сталося,бо звучить,як для нашої діяльності,-пристойно досить.

Ще маємо  Alesis SR-18 (SR 16 продали) і тепер це чудо вистукує з нами.  Єксплуатуємо  її лиш у форматі "марш,віват,полька,вальс",

бо для решти репертуару пишу на Cubase барабанні треки під кожну пісню спеціально.Потім з мінідиска включаємо.

Духовики грають на "американцях",здається: в саксафоніста Konn (альт) , а трубач дує в якийсь Olds .

Пару років назад нагнівалися на вітчизняні динаміки і накупляли гору  "Сelestion"-від низу до верху. На НЧ поставили 4 шт. по 600 w, бо часто буває потрібно

таких потужностей.

Підсилюємо все це начиння  Вoke 2400 ,та  V acoustic ( збирають у нас в Кам"янець-Подільському). Надійні!!!

А ще -  мікшер  YAMAHA серії MG , ревербератор - Alesis midiVerb II (використовуємо в парі із внутрішнім з мікшера),кроссовер DBX,

радіомікрофон shure 58 і купа інших, мінідиск та ноутбук із звуковою картою (куди ж без нього???).

Також маємо монітори,мундштуки,медіатори і т.д.  Ось таке в нас хазяйство...  

Що далі будемо купляти - не вирішили, але точно на щось себе накрутимо у новому сезоні!!! ))))))))))))))) 

Яка краса ,п.Анатолій! Вважаю,що тема некоректна!Щойно ми всі почнемо розказувати,що у нас є...І те і це.(до речі,радий за Вас),бо хто пам"ятає радянські часи - можна було нормальну гітару купити за пару "штук" совєтскіх рублів (мати при собі долари в той час-злочин).  Пару "штук" в той час- солідні грошіМені здається,що Ви неправильно оформили тему. Якщо Вам потрібна консультація на рахунок якогось апарату,то ,впевнений,форумчани Вам допоможуть. А говорити,що,мовлявмене є тещо у когось-некоректно! Бажаю Вам і вашому колективу добрих весіль. Не ображайтеся на мене!

В принципі підтримую пана Василя! Як на мене то та тема "переливання з пустого в порожнє"...  По темах топіку, як що уважно передивитись і почитати - то дуже багато вже всього сказано - пересказано! І хто хочевиходячи зі своїх фінансових можливостей і потреб, може собі те все добути і попробувати... 

Підтримую попередніх ораторів. Тема ні про що. Кому пару активних вуликів з чотиривходовим мікшером вистачає за очі, а кому і ...

Можливо,колеги, ви маєте рацію, але для мене така інформація є дійсно цікавою.

Навіть корисною,сказав би...

А з образами - все в порядку,таким не хворію!!!

Дякую!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти