Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Який репеттуар ви підбираєте на хрестини?
Який репеттуар ви підбираєте на хрестини?

Чепаха-аха-аха... Це звичайно жарт. Виконую все що і на весіллі.Бо люди зібралися погулять, а дитині всеодо що виконують, вона ж маленька. Звичайно про Головного героя не треба забувати.

Якщо ще хтось сюди загляне, то про всяк випадок пропоную: Ровенко Михайло - Хрестини, Дмитро Білаш - Донечка, Ліпінський - Донечка. Веселіших ще шукаю. Хотілось, щоб ця тема й далі підтримувалась, бо ж, діти народжуюються - пісні нові з'являються.

Пане Олеже Гаврилюк. Послухайте Володимира Яворського який правий на всі 200 !!! та не робіть з мухи слона!   Та взагалі навіщо Вам від колег поради, якщо у вашому гурті є саксофоніст Василь котрий все знає та дає відповіді на всі поради ?

Вадим Тулейбич, як Ти друже, аж  через 5 років розродився на відповідь до теми? Вона вже не актуальна для нас на даний час. Чи може я Тобі колись на щось дурне нарадив? Не маєш чіткої відповіді, не ссилайся на дописувачів... Хоч хто би шо не писав, але там більше логіки чив Твоїй писанині. 

Я в Твої теми не лізу, хоч Ти там такі казки описуєш.... Так що будь ласка, знай своє статусне місце і  тримай дистанцію зі мною... Не знаю, де я Тобі перейшов дорогу, але нехай... 

Тему пiдняв не я- це по-перше!!! По- друге, начхати менi на ваш статус, в мене е свое я! А такi як ви д.Вася, люблять що би було тiльки по вашому!!! По-трете, я кажу лиш правду, а якщо десь i вставив 5коп. не по темi, то лише тому, що пишуть повний маразм. Так, що шановний д.Василь, ваш пост не в мiй бiк писаний !!! Доречi, образа була першою з вашого боку! Згадайте.

Вадим, шо за дитячі образи, причому тут репертур до духовика гурту? Загалом дякую за думку, а з іншої сторони хотілося професійну дискусію, і просто чиюсь сторонню думку, бо як людина можу помилятися, і хочеться свіжих думок і поглядів... А  ви мені ліпите власне нерозумуння і гори незрозумілого егоїзму... При нагоді зверніться до психолога, а з паном Василем я особисто вирішу організаційні питання колективу, а як не вирішемо то це буде наш мінус, для чого Вам наші незгоди і суперечки?

Як було сказано, що я розродився через 5 рокiв, то ще раз нагадую, - тему пiдняв не я!!! А що до психолога- то не треба вiн менi!!! Я адекватна людина!!!!!!!! Запамятайте!!!!!! I ще. На нiкого я нi трiшечки образ не тримав та не триматиму й на далi!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти