Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Roland JUNO-Gi
Roland JUNO-Gi

Знаєте багато професійних аранжувальників які користуються Тайросом? Я ні одного.

Пане Ігор, я так розумію тема йде про гру на весілях, жива гра то інше...

Аранжувальники переважно всі на софті, тому що на синтезатор ви не закачаєте надцять гігабайтів бібліотек чи синтезаторів, в яких є набагато більший вибір звуків та семплів. А якшо мюзікмейкер вже хоче, аж пищить, живого інструменту, то йому не думаю є великою проблемою записати його ж. (Якщо ми ж звісно говоримо про високий рівень студій)

А використання вст на весіллях....хм.....я про таке ше не чув. Може хтось має досвід? ))))

Богдане, Ви стверджували в свому повідомленні що в "Тайросі" одні з найкращих, якщо не найкращі звуки живих інструментів. Я лише спитав: в порівнянні з якими інструментами?! Ви і далі не відповіли, а починаєте про весільний кєрунок і семплерні бібліотеки. Ба, більше! Виявляється гра на весіллі, в Вашому розумінні, це не жива гра! Так, я буквоїд!

Звуки саме духових, як мідних так і деревяних в порівнянні з:

Коргами серії Pa (крім 800, його ще я не пробував, тому стверджувати нічого не буду)

Роланд серії (gw8.7 ,va76)

Ямах серії пср (від пср 520 і до s9000 включно напевно і серії 1500/3000 і с700)

Я говорю про самограї!

Нікого з власників не хотів образити)

О, тепер чітко і зрозуміло!

Саме так воно і є...

YAMAHA PSR-3000,9000,S900,S710-що вибрати?Чи може "напрягтись" на ТYROS 1?!!!Це з самограїв.Ввечері треба щось замовляти.

З переліченого варта уваги тільки PSR9000. Перший Тайрос теж ніц цікавого. Варто починати хоча би з другого.

9000 це стара версія дуже. Беріть с 900, і вам хватить з головою її

Я думаю с900, але краще 910...вона набагато швидше думає.

9000 на даний час, за нею нічого не стоїть, як розкручене імя на початку 2000-их (вроді 2004 рік)

Та й впринципі Тайрос 2 теж гучне імя 2006ого року. Зараз 900/910 ідентичні по звуку і коштують на пару сотень доларів дешевше!

Якщо починати то з 3-ого, але за ті гроші можна взяти 2 топові моделі і тішитись життям. Але все таки в Тайросі є супер артикуляція2! з якою дійсно можна робити багато підїздів на живих інструментах. Але чи вартує  це добро під 4000 євро, це вже інше питання...

9000 це стара версія дуже. Беріть с 900,

Читаємо характеристики і думаємо:

http://www.muzoborudovanie.ru/equip/studio/homekeyb/psr9000.php

9000Pro ще й 76 кл. з нормальною клавіатурою та можливістю розширення платою PLG.

 

і вам хватить з головою її

Звідки така категоричність?

 

9000 на даний час, за нею нічого не стоїть, як розкручене імя на початку 2000-их (вроді 2004 рік)

Не смішіть і не пишіть дурниць з мудрим виглядом...

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти