Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Чи є сенс міняти динаміки ?
Чи є сенс міняти динаміки ?

В  мене  майже  така  сама  ситуація  в  парк  бета 4215  в  одній  колонці  за  ради  цікавості  поміняв  динамік  на  Mag 1545,  коли  запитав  напарника  в  які  колонці  я  почаклував  то  він  різниці  не  почув  аж  коли  підійшов  підняв  колонку  то  по  вазі  зрозумів,  а  по  звуку  ні.

На маленькій гучності нічого не буде замітно, а коли добре дати, та щей потужним підсилювачем, то маг думаю сильніше буде по звуку

Нічого  подібного  на  колонки  кидав  по  400 ват  хоть  в  парках  еміносовські  динаміки  по  300  ват  а  маги  по  500  ват,  різниці  на  вухо  не  помітно!

Вибачаюсь хоч темка уже і стара. Для статистики питання. Хто працює на акустиці Park Audio Beta 4215 чи часто горять твітера? Якщо так то в яких випадках, при зворотньому зв*язку від мікрофона чи від музматеріала? Буду вдячний коментарям по темі запитання.

Стосується любої акустики. Зворотній звязок по мікрофону видає потужність в 5 раз більшу за макстмальну! Чому так?Це іншим разом поясню, та щоб не вилітали драйвера чи твітера по вч то є моя порада захисту на лампах накалення і розрахунки я там виклав чіткі.Хлопці, зрозумійте правильно,згідно моїх розрахунків ставимо лампу і все ОК! 

Драйвера часто горять від заслабкого підсилювача. Підсилювач треба ставити не по потужності RMS колонок, а по програмній, вдвічі більшій. Коли підсилювачу бракує потужності, він іде в перегруз, тоді спотворення набагато більші за лінійні, і саме від них горять драйвера.

бейма хорощ1 д1нам1ки не м1няй бо програэш

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти