Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Behringer DCX2496 акустичний процесор
Behringer DCX2496 акустичний процесор

В приміщенні згоден. Але коли на вулиці, та щей так кіловата 4 звуку то там думаю різниці великої не буде

невже ви так часто граэте на вулиці та щей на 4 кіловатах. А при такій апаратурі я тим більше би радив процесор. Хоча в кожного свій вибір геморою при виставляння апарату. Я свій вибір зробив і підтримую Ігора.

Та ні геморой не в процесорі а в розподілі на 3 полоси.

А 2 полосний проц я би взяв DBX DR PX, але я не впевнений в його якості конверторів, тому й запитую хто ним користується http://www.musiclife.kiev.ua/shop/effekt-protsessor-dbx-px.html

Бо якщо воно так собі то краще вже взяти аналоговий кросовер

Так, якщо не помиляюсь, то Ви, Сергію, писали що придбали DBX-223XL. От візьміть десь позичте на тест DriveRack і порівняйте їх. Будете мати відповідь на це питання.

Так 223 я придбав але ще не використовував

А взяти просто послухати не вийде бо 2х полосний комплект апарату знаходиться в селі 

Все таки може хтось чув чи бачив DBX dr PX в роботі в когось. Все таки схиляюсь його придбати Всого 4800гр і 2х полоска те що мені треба

А от про якість звучання би ще щось трошки почути! Хто що скаже з цього приводу

Невже там конвертори стоять гірші як у PA? Щось не дуже віриться щоб такий брендовий продукт і був по звуку поганий

Ціна напевно мала бо 2х полоска не універсальний

DBX був силою колись. Після того як їх поглинув Харман - хіба назваТе саме з AKG, Crown, SoundcraftDigitech і всі решта

Питання не в бренді, а в маркетингу.. У мерседеса теж є а-клас. DBX раніше випускав техніку для професіоналів, а зараз як і інші випускає теж техніку бюджетну, аматорську. І від бюджетної моделі нема чого чудес очікувати. Топовий DriveRack 480 коштує у 8 разів дорожче за РХ. Думаєте просто так? А ефект від них приблизно одинаковий?

Тепер все зрозуміло! З кросовером буде краще і простіше.

В акустичному процесорі є ще еквалайзери графічні і параметричні, компресори, лімітери, фідбек дестроєри і т.д.  Якщо Вас в першу чергу цікавить кросовер, то звичайно краще купити нормальний кросовер, ніж торбу непотрібних функцій сумнівної якості.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти