Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Битва Самограйок
Битва Самограйок

Сергій, це вже як кому. Я вже роки як не користуюсь мишкою, а багато хто її під'єднує до ноута. Але мені і в голову не приходить стверджувати, що миша це незручно.

Пане Кушнір Сергію,дуже цікавить таке питання:скільки часу у вас в руках був Korg PA600 (якщо був) і де це відбувалось,якщо не секрет?

Пане Кушнір Сергію,дуже цікавить таке питання:скільки часу у вас в руках був Korg PA600 (якщо був) і де це відбувалось,якщо не секрет?

В Києві! Місце теж вказувати?

Ну загалом мені все зрозуміло.Вибачте,нічого особистого...Особисто я, коли роблю якусь гучну заяву,я повинен знати на 200% всі за і проти.Цих інструментів в Україні не більше десятка,а то і меньше.А ще й щоб посидіти над ним кілька днів,то взагалі...І ще,добавляйте будь-ласка ІМХО.Дякую.

Ну знову, та сама пісня, багато та ні про що, підтверджуйте слова доказами.

 

Пан Кушнір до толку свою ямаху по звучанню довести не може, а ви ще у нього про корга питаєте. Сергію пам"ятаєте дуель, яку я вам пропонував, щодо озвучки мідяхи. Так от, та мідяхе у мене ще є. Чекаю ваш варіант.  

Він більше "тєорєтік"))).

Ха-ха-ха! Мне рве! Повністю згоден з вами пане Ігор. Teoreticus-non-praktikus.

 Так от, та мідяхе у мене ще є. Чекаю ваш варіант.  

))) Я вже забув про ту мідяху. Давайте спочатку ваш варіант. Тоді я свій. 

Ха-ха-ха! Мне рве! Повністю згоден з вами пане Ігор.

Що це було? Ви досі нервово доказуєте що ви не помилились у виборі і що ваша Па 500 порве по звуку всі ямахи?)))

Ви даремно так сподіваєтесь.)) Давайте озвучуйте мідяху подивимось?

Чи у вас виникли проблеми з непідтримкою формату ямахівского міді?

Сергій Кушнір:

    >> Представляю тих що з сенсорним екраном, і ще й пють на роботі.

    >> То взагалі знущання. Кнопками набагато простіше як на сенсорі колупатись

  В мене сенсор, і я собі часом грішу тим, що вип"ю чарчину другу, але проблем з координацією не виникало, та і на якість лаби також сенсор не впливає...

    >> То І30. А ви попробуйте на па 500 чи 600 так.

Та і РА500 в мене був, і також проблем не відчувалося... А 600 я ще у ЛЬвові не здибав, як побачу і спробую, відразу відпишуся. Впевнений, що то буде позитивний відгук...

Korg PA 500. 600. 800 не замінить ніяка Yamaha

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти