Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Битва Самограйок
Битва Самограйок

Згоден з Романом Співаком. На демках 910 (де диско) барабані звучать як у моїй колишній ПСР550. ЗОВСІМ НЕ ПЕРЕКОНЛИВО. Плотності ударних та басу нема.

 

А ви думаєте що плотність є в корг 500? Яка там може бути плотнісь якщо всі знають що барабани в корга ніякі порівняно з ямахою

Докажіть це. !!!

А дядько хапко лиш чуть шо одразу свій кетрон розхвалює

Ми тут корг і ямаху розглядаєм а не самограй за 3000 баксів. Бо тоді прийдеться мені тайрос 3 демонструвати

То, шо всетаки кетрон кащий  від S910???

sergejkushnir, де таке написано, що тут корг і ямаха розглядається? на темі чітко написано Українськими буквами "Битва Самограйок", а самограйки можуть бути і за 1 000 000 "баксів".

То, шо всетаки кетрон кащий від S910???

 

Зовсім ні. Tyros 4 набагато кращий

Не спригуйте з теми

я  тоже колись думав, що турос і с900-910 - це крута штука, поки на моє вухо не попався роланд і корг.

sergejkushnir, де таке написано, що тут корг і ямаха розглядається? на темі чітко написано Українськими буквами "Битва Самограйок", а самограйки можуть бути і за 1 000 000 "баксів".

А оце для кого топікстартер написав?

Прохання не порівнювати клавіші, які знаходяться у різних класах, та цінових категоріях.

 

Ну труба на Па 50 в рази краща - особливо та що "трумпет пітч" - таке враження що живий семпл записаний... Раз прописав на студії оркестровку, і трубач зі стажем за третім разом переслуховуюючи поняв що труба з клавіші... спалився на звуковидобутті десь в 4 -чи 5 такті... Ота ко!  ))))) То ще як заграти... Знову повторюсь!  А Співак Вам таке витне на трубі, що Ви прозрієте - бо він чує той інструмент! Він трубач а я  акордеоніст...

я тоже колись думав, що турос і с900-910 - це крута штука, поки на моє вухо не попався роланд і корг

Бо вони дешевші як 910 того й так

Музиканти дуже економні люди

Головне що дешево а звук то таке собі

соррі, забувся.

але ж якщо рівняти ПА500, то не з С910 - вона вища класом.

але ж якщо рівняти ПА500, то не з С910 - вона вища класом

3 тисячі гривень різниці це не є перехід в інший клас

А от 1000 баксів то це так

Починається вже про клас?)))) Так і скажіть що 910 потужніша, а не якимось догадками про клас інструменту спригувати з теми

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти