Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » ударна установка AMATTI
ударна установка AMATTI

ДОЬРОГО ДНЯ . ПІДСКАЖІТЬ ЧИ МОЖНЕ НА БАРАБАНИ АМАТТІ ПОСТАВИТИ ФІРМОВІ ПЛАТИКА І ЧИ СТАНИ ЗВУК КРАЩИЙ  І ДЕ МОЖНО ПРИДБАТИ ПЛАСТИКИ   ХОРОШІ

Поставити можнабо розміри там стандартні. Є в мережі різні среціалізовані ресурси.  Ось, наприклад.  А якщо ліньки освоювати питання, то найпростіше набрати в пошукупластики на Amati     

Звичайно можна. Звук стане кращий, але це не буде панацея...     Моя улюблена фірма  http://www.andrewmedwed.com/remo_drumheads_review    В мене робочий Ambassador, на томах такі самі  На бас барабані Powerstroke Pro    Це звичайно все на мій смак, не навязую Боже упаси!   Просто рекомендую - вони дуже витривалі, мають ясну чітко виражену атаку і просто подобається мені їх звук )))

Я так і зробив поставив на свої аматі пластики еванс розміри стандартні. Звук краще але все одно аматі це не тама! Ну все одно різниця помітна особливо бас бочка!

Дешеві моделі "Tama", чи "Yamaha", чи інші, не далеко втекли від  Аматі. Барабани потрібно вміти настроїти, а це багато хто не вміє робити. Бедзьо мене поправить, якщо я що не те...  Не даремно прислів'я моєї молодості ("Нє імєй Аматі, а умєй лабаті!") актуальне донині.

чомусь хтось думає,що TAMA,Pearl, Yamaha чи DW то вже фірма і то вже супер. Але кожна фірма випускає моделі різного рівня: junior, student, semi-pro, pro, master, дехто ще проміжного рівня, і якщо вибирати то не нижче student (800-1000уо). А дешевші, то вже ліпше Аматі.

Якщо взяти Yamaha  то найдешевша модель з неї є Stage Custom, яка коштує нова від 1000 уо...    Звичайно краща ніж Амті!     Набагато! )))))   Грати на Амтаі можна звичайно, коли кадла в ідеальному стані, нічого не резонує і тд... Але для студійного запису вона не пригодна взагалі...   Важко видобути той звук особливо з бас барабану який можна крутити на "приході"...   І в тому випадку найдешевша фірма на кшталт Tama Super Star, Rock Star  чи Stage Custom від Ямахи,  звичайно буде краще...   

   

Колись крутив болти шукав звук.... Але зараз строю барабани спеціальним тюнером і задоволений на 100 %....   ІМХО

А що за тюнер?

http://drummerblog.ru/tama_tw_100/

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти