Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Живий (?!) гурт, чи просто дует, тріо, ... ансамбль?
Живий (?!) гурт, чи просто дует, тріо, ... ансамбль?

http://www.youtube.com/watch?v=JiznQca_u9k

  Бо і гурт це коли 2 лобуряки стоять втупившись в ноутбуки,

Цитата І.Грваса

http://www.youtube.com/watch?v=L6qCMJeiBlA

 Я чув як живі колективи працють вживу, на ютубі бачив, то лажа що в них, що в нас під фанеру, тільки в них напевно більше, бо ще й грають в живу, а не тільки співають

Я вважаю що музика це тільки пів діла, а вести (тамадувати) і правильно заводити публіку це зовсім інша справа! Хто зі мною не погодится?

Згоден, головне позитивна атмосфера свята, для гостей так точно!

Vasia2, цей ролик я виставив сам (це не реклама, а відео зняте фотоапаратом в колєги на весіллі), а другий виставили з мого відома і дозволу (таких сотні в мережі). І що?  Я нічого не приховую. А ти хто Vasia2Твій аккаунт порожній і чистий. Якось так міленько і підленько це в тебе

Вася ???   Ну і для чого та Ваша анотація ????    Ви по темі топіку можете дати якийсь пост... ???   

От... тема набігає друга - тре все таки докорінно зібратися всім модерам та Адміну, щоб обговорити як має виглядати "наш" форум !!!!   Що б всяка така напасть як Vasia2 (зареєстрована навіть не ніком - а його електронкою або скайпом...) не флудила на форумі...

Мені трудно оприділитися, питання серйозне!!!, ніколи про таке не задумувався,

АЛЕ!!! назвав би всіх музикантами, хоча де там,.. музикант - людина яка володіє якимось інструментом....

А хто Я????,   в живу іграю - живий, + під фонограми співаю - артист  = живий артист)))))

 

Куті смачної,
Коляди гучної,
Щасливого Різдва
І на весь Рік добра!

А хто Я????, в живу іграю - живий, + під фонограми співаю - артист = живий артист)))))

 

)))). 

Головне не те що ти співаєш під фонограму, а головне те як ти співаєш.

Просто є такі що пару пісень завчили як небудь, і вперед на свадьбу грати, не маючи ні поставленого голосу ні поняття в співі

Під фонограму треба теж добре вміти співати. Це також талант! А що ні?

В києві є багато професійних ресторанних співаків, але вони так правильно і чітко співають під фонограму що ні до чого не придертися. Аж слух радує

Стас Михайлов теж співає під фонограми на концертах, але це ж не значить що він караокер

Нехай співають скільки захочуть, але нехай ціни не збивають !

Отож! Що такі музики ладні за 800 гривень грати весілля аби їх взяли

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти