Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Живий (?!) гурт, чи просто дует, тріо, ... ансамбль?
Живий (?!) гурт, чи просто дует, тріо, ... ансамбль?

sergejkushnir, а що нівелюється? В мене в Києві купа колег музик які і близько нічого спільного не мають з фонограмами, а заробляють - "мама не горюй!".

Та в Києві зовсім інший рівень і інші гроші! І дорогі ресторації - а там їх купадовіряють саме живим капелам...  Я все таки віддаю перевагу ГУРТ! Це коли колектив грає...  Прошу прокоментувати такий варіант http://vkontakte.ru/videos-24605457?z=video-24605457_161882162%2Fclub24605457     - всі гатять наживо, за столи ходять , на добридень грають...  Чи маж право такий колектив зватися гуртом ???    

І ще хочу добавити...Коли грали "живим складом" ( з Бубнами і з Басом)  ніхто і не просив грати, ту дурну попсу, типу Дольче Габана і тому подібне...  Люди кайфували від Тіка, від Бенда(той шо Лесик) і тд... Просто стояли і ловили кайфец від того що вони бачуть і як викладаються музиканти!!!  О що саме головне!

Просто стояли і ловили кайфец від того що вони бачуть і як викладаються музиканти!!!  О що саме головне!

Я думав на весіллі головне танці і забава, люди ж не на концерт прийшли подивитися... Надіюсь "стояли" ви не в буквальном значенні сказали.)

Я теж, багато чого думав, поки не попробував заграти "вживу", пару весілль...  Але, тут є АЛЕ!  Ті люди які давали згоду на "живий" склад - вони мабуть його прагнули, тому і така віддача була від гостей...  А ті які навідріз відмовлялися (типу дорго, шумно, і тд) напевне би такої віддачі не дали... Тут тре просто знайти клієнта. Шкода, що "його" (клієнта), є так мало на даний час...   

Повністю згоден з Бендзю Іванишин.Клієнт є різний,але хто хоче мати живий колектив ,той і заплатить і подякуєще раз запроситьдрузям розповість.І все частіше люди починають питати і у нас на Вінничині за духову музику і троістих музик,

Просто стояли і ловили кайфец від того що вони бачуть і як викладаються музиканти!!! О що саме головне!

Я думав на весіллі головне танці і забава, люди ж не на концерт прийшли подивитися... Надіюсь "стояли" ви не в буквальном значенні сказали.)

 )))))). Таке враження що живі банди починають побоюватись музикантів із ноутами, бо ті можуть їх переплюнути. ))))

Головне не те що дехто ловить кайфец від гітари, а загальне враження від дійства від забави. 

Люди можуть кайфец ловити і від того як під фонограму співає, але співає наскільки харизматично і круто, що це добавляє драйву і оживляє толпу.

sergejkushnirрізниця в тому що вживу можна заграти пісню в різному характері, в різній тональностідовільної тривалості і взагалі кожен раз по іншому. А під фогограму одне і теж і так 100 разів підрядТа і стояння за клавіатурою неграючого клавішного інструменту таки має жалюгідний виглядЯкщо хто "ловить кайфец" від співу під чужі фонограмито це його справа. Але топік не про цеДавайте всі не переходити на оф топ разом зі мною.

Ігор, я так довго думав, і надумав що, у Вашому самому першому пості і є відповідь на Ваше запитання...   Ви чітко подали еволюцію розвитку  "популяції"  Whо is who.   Якщо відслідкувати Вашу "дидактику" розвитку тих процесів то і відповідь приходить сама - собою.   Відповідь така, що з часом усе міняється і напевне назва Гурт - буде сама доречна - бо вона іде в "ногу з часом" і не перечить лексикону української мови...  ІМХО

В мого брата на весіллі, був живий колектив. Так що ви думаєте, відсотків 35-40, відіграли під фонограму з парочкою виходів сольних інструментів.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти