Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Живий (?!) гурт, чи просто дует, тріо, ... ансамбль?
Живий (?!) гурт, чи просто дует, тріо, ... ансамбль?

Нормальна стаття вийшла в автора, і всьо то правда і проблема така дійсно є і якось би її хотілося б ніби і вирішувать... Тільки у мене складається враження, що той автор сам музикант, тільки не зовсім реалізований, або колишній (ну сквозить таким у його статті і все ІМХО). Його лексикон, його визначення муз.тех.засобів та інструментів говорить само за себе...  :)) А згадавши у своїй статті про колектив з 4-5 чоловіків автор забув вказати приблизну суму яку такий склад колективу мав би запросить за своє обслуговування якогось міропиємства, і головне не запитав, чи готові люди до яких він так ревно взиває, такі суми за ті забави на сьогодні платити... :)) Знову так і хочеться пригадати слова нашого першого Президента "Маємо те що маємо..."

ZZ2000, даремно Ви так. Реалізація, як фахівця, музиканта це стояння за автоакомпонементним інструментом, чи спів під фонограму з нету? Для реалізації співу під ноут багато потрібно? Робота музиканта завжди оцінювалась добре фінансово. На то була причина - потрібен час на навчання на грі на музичному інструменті, час на вивчення музичних творів, час на репетиції і зігрування в ансамблі. А скільки потрібно часу щоб стати перед ноутом і заспівати? Тому часто музиканти-фонограмники так неохоче надають мікрофон для співу гостям. Бо результат нам всім відомий. От що цікаво -  величину гонорару роботи безфонограмного гурту чомусь все частіше вказують ті, хто якраз і не надає ці послуги. Давайте вже кожен сам за себе оцінювати вартість і ціну своєї роботи.

Ну так, для співу під фонограму п.Ігоре як ви кажете, багато не треба, тільки навчитись власне співати гарно і правильно, ну або талант від Бога мати. 

Реалізація, як фахівця, музиканта це стояння за автоакомпонементним інструментом, чи спів під фонограму з нету? Для реалізації співу під ноут багато потрібно? 

Ні, ну звісно ж ні. Ну яка самореалізація за автоакомпанементом чи ноутом ( хоча кожен сам собі вибирає спосіб самовираження),. Тут я бачу ви мене мабуть не так зрозуміли, я мав на увазі що чоловік, який написав ту статтю, мабуть сам музикант, тільки щось в нього мабуть не пішло у цій справі, або колишній музикант. Це моє особисте враження. Ну таке вже склалось, я лише ним поділився в голос... Хоча в тій статті піднімається реальне питання...

А привчила нарід до фанер наша попса та телики захід через то пройшов - пройдем і ми надіюсь...  Взагалі ви знаєте, все приходить і відходить, все зчасом міняється. Раз сьогодні є попит на фонограмну музику то буде і пропозиція, чи навпаки, ця пропозиція буде доти поки на неї буде попит. В якихось районах більше в якихось менше, але то всьо ще буде довший час. Питання в тому що будуть робити чисті фонограмщики коли на їх пропозицію не стане попиту?? Во питання... Я і багато ще хто з таких як я, тих що раніше грали вживу, думаю що зможемо взяти в руки інструмент чи сісти за ударні та й заграти, а от що робити будуть "плеєри" котрі знають з музики тільки кнопу "старт"....

Давайте вже кожен сам за себе оцінювати вартість і ціну своєї роботи.

Во-во, і я за то обома руками, а собі ціну я знаю добре, думаю що і ви також, і думаю ніхто нам не повинен вказувати скільки вартує наша праця, ну а вже скільки вона повинна вартувати сьогодні то це вже друге питання. Але ж платежоспроможність населення яка, хіба ви не знаєте? Явзагалі вважаю що  сьогодні живий колектив з 4 чол.(де живе абсолютно все) на весілля має коштувати не менше 2000$, але ж хто такі кошти заплатить ну може одиниці раз в рік. Тому і ситуація зараз така.....

 Я і багато ще хто з таких як я, тих що раніше грали вживу, думаю що зможемо взяти в руки інструмент чи сісти за ударні та й заграти, О-ой!... коли таке буде... а так хочеться.

ВОЛОДИМИР ЯВОРСЬКИЙ, Хто зна, але все ж в наших руках...

ZZ2000 : На жаль не все...

Все вертається на круги своя, вернеться і жива лаба , але де в цей час уже будемо ми?

 

Володимир Яворський, не потрібно чекати нічого. Брати інструменти до рук і процес піде.

Пане ZZ2000,  

Ваше твердження, що Явзагалі вважаю що сьогодні живий колектив з 4 чол.(де живе абсолютно все) на весілля має коштувати не менше 2000$,      є цікавим, але скажіть - скільки у ваших краях коштує весілля? Якщо далі визначену Вами суму потроїти, то це може, мабуть, бути сумою оплати за живу музику, чи ні? 

:-))))), у-у-х-х ....  Roman_Zyvograj, розвеселили мене такими цифрами, дав би Бог... У наших краях (по обл.) середня цифра за день весілля біля 2000 гривень, за умови що лаба "самограйно-ноутбучна", нежива (для складу з двох чол. і часто то є  чоловік та дружина - сімейний типу бізнес) і без всякихх тамадувань. Ну хіба там яких парочка тупих ігор ще... Та ця цифра як і кругом не є строго фіксованою, бо коли прийде замовник і запропонує за роботу суму скажімо на тисячу-півтори  гривень більшу, ну так не відмовлятися ж від тої халтурки :)), тільки тому що середня ціна дві. Хтось працює за дешевше - хтось за дорожче, кому як пощастить із замовником. А коли вже замовляється саме жива лаба ну так і підход до ціни тоді зовсім інший... Да і склад кол. тоже... Да і замовник той який може собі то дозврлити... Правда дуже рідко, а жаль....

....2000$....,

 Я ж говорив що таку ціну той кол. мав би!! на сьогодні коштувати, а якщо з потроєнням про яке ви кажете то було би  взагалі думаю кава... :))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти