Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Живий (?!) гурт, чи просто дует, тріо, ... ансамбль?
Живий (?!) гурт, чи просто дует, тріо, ... ансамбль?

Шановний ZZ2000, ви й мене розвеселили, просто не ту цифру на 3 помножили.

Чув в Рівне один гурт, який грає наживо- "Стара хата". Декілька років тому ціна була 500 у.о. Зараз не знаю.   

Так, єсть таке діло в Рівному як "Стара Хата", грають забави до сих пір, правда склад (5 - 6 чол) весь час змінюється, не постійний, ніколи не вгадаєш які ж хлопці приїдуть на замовлення. Лабають наживо, та й мінідиск у них працює теж добре... Та людям їхнє лабло поки що подобається... До речі базуються на нашій базі, нормальні хлопаки...

А знаєте, усіх нас без вийнятку можна назвати у більшій мірі магнітофонами, бо ми в основному не творимо, а переспівуємо чужі псні.Навіть коли у училищі чи консі граємо ноти Вівальді чи Моцарта, ми просто відтворюємо а не творимо, тому робота наша здебільшого не творча, а відтворча. Так було усі часи-кількість композиторів на кількість музикантів  є 1 на 1000. Проте коли ми граємо в живу чи напів-вживу, то у нас є більше простру для творчості аніж переспів під фанеру(бо фанеру не зміниш). Тому додайте побільше творчості у своє життя, та отримуйте насолоду.   А кому і так добре, то най так і буде, лиш би клієнти залишилися задоволені. 

А про ідентифікацію, тут усе просто: Як захотів-так і назвав, як спрацював, то так тебе люди і наречуть.

Романе, то по-вашому, хто знайшов нове бачення в стилі виконання і аранжуванні "Yesterday" The Beatles не творець в музиці, а лиш ретранслятор? А творець - це автор примітивної мельодії з гармонією на 3 акорди, виконаній на Casio з автоакомпонементом?

...хто знайшов нове бачення в стилі виконання і аранжуванні "Yesterday" The Beatles не творець в музиці, а лиш ретранслятор?...

Так, п. Ігоре - не творець, а таки мабуть ретранлятор - бо не створив той "Yesterday", а лише переграв його, хоч і по своєму, тому що цей твір уже був створений і зовсім іншими людьми. 

Пане Ігор, я чекав таке питання, проте не хотів писати все в одному пості.  Звичайно зміна аранжування, та навіть манери виконання безперечно є творчістю на дану тему, також напис примітивної мельодії є творчість, проте чи потрібна ця творчість комусь, і чи довго вона проживе. Саме потрібність та вік твору є його якісним показником. Так наприклад  пісня "чорние ґлаза" вже відмирає, чи довго вона прожила?, і то мабуть, тільи завдяки нашому люду який любить погоцатися у кабаку під гарячу грузинську пєсню.

 Наше життя все базується на "ретрансляції" і повторенні - одяг (хтось придумав мешти), їжа (хтось перший зварив борщ), житло (хтось перший наклав на стіни пів-вантажівки гіпсу і назвав це "евроремонт").

житло (хтось перший наклав на стіни пів-вантжівки гіпсу і назвав це "евроремонт").

Хотів відповісти на пост а його вже й немає, лише:

Хлопці, досить флудити про Стару хату, тема не про них, створіть окрему
тему та там пишіть.

Нерозумію, чому хтось з модерів вважає флудом розмову про Живий Гурт!!! (не важливо яка його назва). По-перше форум і називається "Вільне спілкування", а по-друге сама тема з назвою "Живий (?!) гурт, чи просто дует, тріо, ... ансамбль?", мабуть для такого обговорення і створена ІМХО. Бо якщо з таким підходом розглянути наш сайт то сама назва його вже говорить про те, що музикантам які грають наживо тут робити нічого, бо сайт для українських мінусовок!!! тобто для фонограм!!! пісень. Що ніяк не в,яжеться з живою лабою та живими колективами...  Чи може я в цьому помиляюсь?

Да і про згаданий гурт ніяке обговорення не йшло, а просто людина поцікавилась у мене його станом на сьогодні і все.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти