Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » MACKIE 1402 VLZ 3 Мікшер ?чи MACKIE 1402 VLZ PRO Мікшер ?
MACKIE 1402 VLZ 3 Мікшер ?чи MACKIE 1402 VLZ PRO Мікшер ?

СКАЖІТЬ ЩО КРАЩЕ  І ЯКА РІЗНИЦЯ !

краще VLZ, в нього звук натуральніший, чистіший, без окрасу.

Різниці нема

ріізницю в звукові чути неозброєним вухом)))

Пульти одної серії, але про чуть раніше випускалися америкою (маю такого), а "3" новіші і збираються в китаї. Різниця в звуці є - старіший більш прозоро звучить і плотніше, новий звучить як берінжер
Пульти одної серії, але про чуть раніше випускалися америкою (маю такого), а "3" новіші і збираються в китаї. Різниця в звуці є - старіший більш прозоро звучить і плотніше, новий звучить як берінжер

VLZ 3 все таки буде кращий, трохи почитайте закордонні форуми . Я розумію що Юрко є великим патріотом свого мікшера але казати що новий Мекі звучить як берінгер може людина яка його не чула.

http://www.mackie.com/products/vlz3/VLZPro_vs_VLZ3.html?keepThis=true&TB_iframe=true&height=400&width=614

VLZ 3 все таки буде кращий

Незнаю як там третій звучить,а от другий мене особисто не вразив може трошки кращий за мій Берінжер але за братову ямашку аж ніяк (імхо) ,правда мушу сказати що акустика на якій порівнював  паршива ...але ж різницю між Ямою і Вуханем я на ній почув то і Мекі мав би себе проявити....а не проявив... правда покрутити ним мені майже недали... може як би ми познайомились з ним ближче думка би змінилась...а так від Берінжера недалеко втік ІМХО 

VLZ 3 все таки буде кращий, трохи почитайте закордонні форуми .

В них кращий слух?

Треба брати і "насліпо" порівнювати. А так... Маю Маскіе СR1604-VLZ та 1202-VLZ з "трійкою" не порівнював, то ніц не скажу. Але те що кращий за Yamaha MG, це факт.

Senyutovych, мені не треба читати форумів - я ставив лоб-в-лоб два пульта і слухав їх в однакових умовах. Коли купував свого, то стояв вибір - от на слух і вибрав. Може в мене яксь дестрофоване вухо, може я взагалі дурак і нічого не тямлю в звуці і апаратах, але я завжди говорю тільке те, в чому переконався сам!

П,С, І так, я партіот свого апарату, бо вибираю тільки те, що мене влаштовує по звуку (Наприклад мав я Меккі отакого http://shop.idj.by/images/detailed/9/Mackie_CFX16mkII.jpg (кажуть, крутий апарат), послухав його і сказав - ПОВНИЙ ТРЕШ, всерівно повернувся до 1402)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти