Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Увага, акція до свят! Спеціально для любителів флуду!
Увага, акція до свят! Спеціально для любителів флуду!

І якщо кожна поважаюча себе людина в профільній темі себе мусить стримати, то тут кожний получить достойну відповідь

SHARIK  не лякайте юзерів, бо і так не пишуть ... 

Roman та ніхто нікого не лякає. Але якщо хтось хоче висловити свою думку ( бажано аргументовану ), що до відповідного дописувача, чи до його "письмового флуду" - то вже краще ТУТ, чим в профільних темах. А форумчанам, кому цікаво, чи не цікаво чиєсь " краснословіє" самим вибирати, чи заходити на дану сторінку.  Чому, коли сподіваєшся в розділі " Відгуки про інструмент" , прочитати про інструмент, читаєш дописи, чи перепалку, які зовсім не відносяться до теми. Ви поставте себе на місце топікстартера, питає про одне і надіється щось дізнатись розумне ( навідь на туж ссилку Гуглі, якої може за браком часу, чи не знанням  потрібної) - а тут брифінг, як " Політика " по пятницям з Кисєльовим - ХТО  КОГО? 

Тут все просто, просто ніхто не вважає себе любителем флуду ;))

Тому і не будуть тут писати, хіба якщо знов хтось спитає як воно звучить тобі будуть розказувати про його будову або вірші. Тоді я, я так розумію, будем "бакланити" тут .

Ігор, не зрозумів абсолютно Вашого натякущодо цитати про Тараса... ????  Обгрунтуйте!   Я просто висловиви свою думку... І я думаю справедливо... І багато хто, ще так думає,  крім колег Тараса...    Ви десь бачили на форумах, щоб модери чи Адмін редагували пости користувачів ????   Абсурд!   А про кампот даремне Ви так... ))))) Я вже настроївся був, тему підігнав... ААААААА т))))  Тут дивлюся все ! Нема ))))   Бачите і не редагував назад Вашого кампоту... )))) Ще один доказ )))))  Смійтесі і не гнівайтесі!

 

Зробити деякий інтервал часу - це можна, для редагування помилок... хіба

Христос Хрестився !  Пане Бедзю нагадайте будь-ласка щото цитати Тараса, щось не можу згадати щоб я його цитував .

Смійтесі і не гнівайтесі !  Я й не думав, як би так то ммене тут вже не було б. А на рахунок редагування будь-ласка, але коли є така можливість хріх не скористатись.

6 - тий пост в цій темі... Ви чомусь виділили жовтим фоном моє улюблене слово ЦАЛКОМ ???

Ви знаєте, як не смішно, замаємся флудом в самій темі про флуд.  Ну не вже так важко викласти свої думки, якщо не граматично правильно, то хоч доступно зрозуміло, а не загадками з набором смайликів та знаків. Ми на музичному форумі, а не битві екстрасенсів. Яким треба бути вченим, що розгадати ребус з :   і ???, або (((((.  Та тут ніяка дишифровка світу не розбереться. А потім починаються вибачення, або притезії, що когось не зрозуміли. Давайте договоримся так: - або спілкуємся на доступній, українській мові, або  " ... пиндяєм  по лабушняцки, жи би корди і габи не вкурили про що чуваки труть.."  Це не понти - це реальність!!!!!

"ЦАЛКОМ"- Це типу цілком ?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти