Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чому ми так не любим російськомовних пісень?
Чому ми так не любим російськомовних пісень?

Ідея цієї теми у мене виникла давно.Я як і більшість з вас також ціную і люблю свою культуру.Але мені не зрозуміло  одне-чому більшість з вас так негативно ставитесь до російськомовних  пісень,а  пісні у виконанні польських,англійських,єврейських  та  інших виконавців сприймаєте як належний  факт? Я не розумію вашу позицію щодо російської мови.Невже коли ідуть новини на  інтері  ви вимикаєте телевізор? Прошу висловлюватись.

Тому що бабця і дідо, які були на засланні в сибіру, багато мені правди розказали хто був хто! І тато і мама.  Хай з Богом спочивають. Почитайте історію , Чи може Вам нагадати 33 рік ?? Це в мене в крові! Ненависть до тої нації! І подивіться що зараз робиться...  Пісні Російські звичайно співаю, на парнус, а так дуже рідко. Інтера в принципі не дивлюся - замоскалений канал - шляк трафляє!   Хай живе Степан Бандера! Слава Україні!

Позиція є не проти російської, позиція є ЗА УКРАЇНСЬКУ (я так розумію). Також я вважаю, що засновники цього сайту і користувачі роблять велику справу підтримуючи рідну українську мову та розвиваючи культуру.

Наразі мова йде  не про  москалів, а про росіян,  А  на рахунок  33  року-москалям  щиро допомагали  і  щирі  хохли.  І де  гарантія,пане  Бендзю,Що ваших бабцю  і діда в  сибір допомогли відправити  саме москалі а не   щирі  хохли.Пишу  саме хохли ,а не  українці.Тому що українець цього не зробив-би.По розповідях  моїх бабців і дідів навіть серед фашистів траплялись хороші  порядні людиканал інтер я навів  для прикладунасвсі  канали русифіковані  за винятком 12 каналу на львівщині,  аверс і нова  волинь  на Волині ну  і  в інших областях  не знаю  які регіональні  канали.

Друзі Ша!!!!  Не сваріться!!!! Моє все в смітнику!!! Бажано в душі ще бути щирим українцем, а ні лиш на папері!!!!! Слава Україні!!! Героям Слава!!!!

Я всього лиш висловив свою позицію... І не більше... Дасть Бог,  колись зустрінемось - погворемо про історію (на сторінках форуму місця буде мало),  Це моя позиція і вона буде незламна!   Що до каналів - то улюблений є 1 -ший автомобільний, 1+1, СТБ, НОВИЙ, АCTV , МЕГА - до речі всі на країнській мові!    Телевізор дивлюся дуже рідко.

Та не сваримось ми.Просто мова про іноземний репертуар.Звичайно що вести полеміку дивлячись співбесіднику у вічі набагато легше, але наразі є можливість тільки на форумі.І про репертуар.Багато хто співаючи зарубіжні пісні зовсім не розуміє про що він співає-просто тупо завчив текст і все.А про що пісня і кому він гне мати в цій пісні -він навіть не задумується-лишень була б музика драйвова.

ПРОВОКАЦІЯ !   Проігнорую,бо для мене, не хватить гектарів сайта виказати все !

(Це в мене в крові! Ненависть до тої нації!) - Це занадто, бо й серед них багато достойних людей, я не кажу про їхкніх керовніків.

А що там любити і за що? Російська попса в собі не несе ніякого позитиву. Примітивні тексти, нецікава мелодика і специфічна гармонія. Може кому й подобається, а мені однозначно ні. Мій музичний смак сформований на світовій музиці. Російська естрада там вітсутня. Який вклад внесли вони в розвиток світової музики? Які їхні загальновідомі свІтові виконавці? Все тому що вони протиставляють себе Європі і Америці. (Не тільки в музиці). Почитавши російськомовні форуми постійно натрапляєш на написання фірм, моделей, транскрипцій обладнання і інструментів російською і ну дуже часто з помилками. Часте зверхнє, завідомо притензійне ставлення до виробів світових виробників. "Всі все роблять нікудишньо, а наші (РФ) можуть, а не хочуть". P.S.При святі не хочу розвивати глибше тези висловлені Бедзьом, бо маю аналогічні погляди.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти