Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Хто з якого року на "сцені"? І як це було перший раз?
Хто з якого року на "сцені"? І як це було перший раз?

На фото зі мною мій перший барабанщик Алік Горбунов-до сих пір продовжує,і кум Гена Блідченко -скрипаль ,клавішник

18 листопада 1995року, проводи, то був сьомий клас, ми тоді створили гурт "Поділля", мій брат Ігор був найстаршим він був в 11-класі, признаюся важко приходилося, кавалєри після армії трохи нагліли, але то лише гартувало. Склад в нас був дві гітари, бас, ритм, я на ритму, дві йоніки pss-31, і ритм машинка "Пульсар", пекли на піках, на пульті стояв повний звук, пищали не витримали, погоріли. Ми були фист спеціалісти!!!

Перше весілля пом"ятаю як сьогодні. Це було весною 1975р.Я тоді був на першому курсі культосвітнього училища, старші хлопці взяли. Грали два дні та дві ночі, четверо- баян, барабан, труба і я на тромбоні, підсилюючою апаратури ще тоді не мали. На другий Їхали до молодої в інший район. Назад Їхали на грузовому автомобілі, повен кузов людей, аж на бортах висять і так по бездоріжж'ю кілометрів 60. От такі були часи. Дали мені 30крб, це була місячна стипендія.

В 1993 батьки купили мені PSS-51, 

І "панєслась" перша халтура, перші гроші, перший SEX....

Романтіка.

1999 рік.Обливний Понеділок.Мені 15 років.Дебют новоствореного колехтиву:Я+PSR 110 i PSS 560+2 чуваки з мікрохвонами.Лабаєм в сільському клюбі танZi,вхід-50коп.З своєї апаратури тільки PSR 110 i болгарський мікрофон (класний був.Один козел його вгробив.Сказано ж:не позичай!!!),решта-прокатне.Чистими заробив головний біль,червоні очі і десь 25грн.Отаке...

Перше весілля у 1999р. PSS-270 ?? не памятаю...,точно самограй!! і ЮНІСТЬ

1994р.Roland e-16(на той час я заплатив за нього 600 зелених!!!!!!!!) і почалося.....

Вперше,й публічно?

...теплий ,сонячний день,шкільна лінійка(День учителя) ,якось там жовтня, 82-го року, минулого століття.

Щось йойкає в грудях,туматиться в голові,пітніють руки...І захват,на все життя!

P.S

Іоніка"Міккі",гіт"Аеліта",бас"Ані",ударні"Рміф",

"Трембита 002" і "Подилля М100,до речі "трембіта" працює до цієї пори...

 

 У 1993 брав участь у вокально-інструментальному ансамблі "Усьмішка" . 1995 разом з "йоланою" поїхав перший раз на весілля з старшими ВУЙКАМИ. Потім , пів тижня  не міг хребет випростати...Далі був "кульок".В 1998 організувалася кантора"Ольвія", що у Луках, Самбірського району .Мали пару Войсиків та пару Луганів+Елєкор та Електроніка 001.Також Roland d5 та драм roland r5 .Пізніше добрали процика zoom505  та мінідиск. Першим мікрофоном був "Болгар" ,а далі співалося у ШУРИ. Пригадую,шо коштувало те все  ВЕЛИКИХ ГРОШЕЙ !!! Але часи були файні та веселі...Бажаю успіхів і побільше роботи !!!

На сцену районного БК вийшов перший раз у дитячому садку. А свідомо почалось у 2001, якщо не помиляюсь, а до того балувався танцями для дівчаток на сусідньому прогоні через річку. Далі став художнім керівником місцевого СБК - теж так танчиками займався. Та якщо вже прийшов в БК то сцена тебе не обмине - співав під баян, пробував якійсь караоке, на компі робити задавки, та багато всякої всячини. Далі Кульок, перший диплом на районному конкурсі "Зоряна криниця", після чого я став ставитися до вокалу серйозніше. З апаратів було різне: усілякі "самопали", мікрофон від радянського диктофона, "дойна001"(ще працює), потім шури, рх1000, корат, том1201, поділля, берінжер, парк аудио, радіо-шури та всяка інша всячина. Були і вечори, до 3ї, 4Ї та 8Ї ранку. Десь хвалили, десь ганили - по різному. Хотів на останок сказати - якщо вийшов хоч раз на сцену - все життя буде тягнути на неї знов! Вдачі Вам в усіх добрих справах!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти