Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Yamaha QS300:
Yamaha QS300:

  Можна міняти тембра та барабани.

До цього часу вже все виміняли :) http://webspace.webring.com/people/jt/the_qs300_website/

 

Одн тільки що клавіатура жостка.

Це після плюшевих псрок такі відчуття. Доволі нормальна там клавіатура...

 

 

 

В QS-300 інакша система клавіатури і гума динамічна з однієї полоси. Сам колись розбирав.

Roman_Zyvograj А я про 520 нічого й неписав.Я теж знаю що там можна було прописати.Ви ж сказали що стилі на самограйках тоді неписалися,я привів лише приклади інструментів того часу в яких ця функція є.А в 630-730 16 трековий секвенсор вже є.

Мені на QS-ці, наприклад, було дуже зручно писати фонограми. Дуже мені подобався секвенсор в ній!

А для живої лаби трохи важкувато!

Так QS -ка більше  для запису фонограм.

Секвенсор супер ,  для  живяка без  самограя  ще  пройде варіант , із  самограєм   зробити  ту  саму   збивку , треба  виконати декілька операцій  . Звук  класний , але  звуки  вже  старенькі  , хоча  чув  що є  варіанти  закачувати . Мав  qs 300    15  років  ,недавно продав  за 300 дол., хоча  брав - 1200. Будуть  питання телефонуйте -  0673914454 -вивчив  вздовж  і  впоперек !

В мене також був цей інструмент і залишилося багато фонограм писаних на ньому.Чи є якась програма,яка відкриває файли з розширенням .Q3S ?

Мені також здалася би така програма. Є авторські пісні на флопіку, а от перевести їх в міді без QSки ніяк.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти