Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Gater/Compressor/Limiter rolls CL151
Gater/Compressor/Limiter rolls CL151

Порадьте що це за звір і чого він стое?

http://www.ebay.com/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&_trksid=p4340.l2557&hash=item56489c2c9c&item=370585382044&nma=true&pt=LH_DefaultDomain_0&rt=nc&si=OE6cVc0S6GfcuCvL1UR%252FYpfHgpU%253D&orig_cvip=true&rt=nc Один вигляд упаковки говорить про... Навіть за 65$ не знайшлось бажаючих купити.

Євгене, а для якого застосування потрібен такий прилад?

Так я саме для цього і створив цю тему щоб розібратись щоце за штукенсия.

Євгене, Ви мене не зрозуміли. Перефразую - особисто Вам для чого він потрібен?

просто ціна хороша....

Мені він не потрібній взагалі я просто наткнувся на цю річ в оголошенях куплю продам, стало цікаво особливо здивувало його ціна 400 гр. компресор ліметер гейт виробництва USA і затакі гроші,дивно!

А мені дивно, що Вам дивно :)) 400 грн. - нормальна ціна для одного каналу бюджетного рівня динамічної обробки; скажімо, для барабанів. Якщо їх взяти 8 штук, запхати в рек і включити в інсерти мікшера на барабанні мікрофони, то, може, вони й пригодяться. Але це вийде 3200 грн., б/у, купа проводків на живлення, нема лінкування... Навіщо? Краще взяти 8-канальний в такому разі. А як для вокалу, то я сумніваюсь, що він дасть більше користі, ніж шкоди.  В студії для запису він може бути зовсім вредний :)) Це так, мої роздуми; знов же - Ви не сказали, для чого він Вам потрібен.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти