Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Колонки X-SSP SP 115 S
Колонки X-SSP SP 115 S

а ви курсі,що бувають китайські колонки кращі за якість американські,просто треба слухати як вони звучать 

 

Так! Звісно. Я теж в курсі. Головне слухати через усілок НЕ ПАЛЬОНКУ. Тоді звучить краще за будь яку фірму!.

А те що вони коштують копійти то то таке собі. КИТАЙЦІ ж стараються робити добро для українців.

А ми цого не дооцінюєм. Гайда всі купляти JB Sound та BIG

 

при чому тут JB .....ой...спец..

при чому тут JB .....ой...спец..

Як при чому? Самі круті колонки виробництва КАНАДА.

І не дорого. Майже за копійки

Дешевше як Український MAG.

Щось канадці недооцінюють себе!..))

Dimon_dana, ну то просвятіть мене дрімучого які це (марка, модель) АС китайських виробників краще звучать за "якісь американські" (марка, модель). дуже цікаво довідатись. Може я щось пропустив...

Так мені теж цікаво, що це за акустика така якщо звучить краще як американські.

Пишіть модель акустики вашої, і тої з якою ви порівнюєте.

Та в якому плані кращість проявляється?

Шановні,а не здається вам,що JB(L???) є близьким родичем Panasonix`a i Abibas`a?Ну а якшо звук влаштовує,то про що тут сперечатися?)))

Ви особисто хто пише чули цю акустику JB чи JBL ?

Одесити впарують дуже багато китайського апаратного поносу, сам заради інтересу цікавився - мама не горюй - !!! Простий український лабух ВЕДЕТЬСЯ по повній і купує та тішиться як мала дитина, або скоро все починає розуміти, плюється-плаче і стає продвінутим в тому плані трохи, розуміє що дешевий сир тільки на китайському молокозаводі

Так так, поплюється поплаче, тоді й зрозуміє що барахло купив. Бо зараз до нього не доходить

Особисто чув.Шо JB(фейк JBL) ,шо ElectroSound(фейк ElectroVoice):по сільських клубах вони популярні...Вже краще MAG.Полюбому.НЕ імхо!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти