Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Ketron SD1 чи korg pa 1x pro?
Ketron SD1 чи korg pa 1x pro?

Бедзю, битву виграє той, хто краще  зі смаком і професійно зуміє це все використати. Незалежно чи буде це Ketron SD1 чи korg pa 1x pro. Криворукому клавішнику інструмент і з десяти рази більшими можливостями не допоможе.

Та це ясно...   100% правда! Я мав на увазі цифри...

Цифри це обєктивно, особисті враження(жирно, плотно,обємно і т.д.)-це субєктивно.

Може в когось склалось враження, що я проти Кетрона? Ніскільки. Суперовий інструмент.

Але питання було що краще для весіль, на мою думку -Корг.

І я не почув ЖОДНОГО аргументованого заперечення, крім побажань читати мануали.

І я не почув ЖОДНОГО аргументованого заперечення, крім побажань читати мануали.   - Мудро!  Дякую Пете і Ростику! Гарна була розмова! ))

А Я НАСЛУХАВШИСЬ ЦИХ ДВОХ ІНСТРУМЕНТІВ ВИБРАВ КЕТРОН.

Я працюю на па1х про еліт вже рік. Інструмент супер. Кому що сь потрібно по даномі інструменту дам пораду чи підкажу без проблем.

На  мою  думку,  Корг навіть  близько  в  порівнянні  з Кетроном  не  стоїть. Тут  діло  в  кого  який  смак.... Якщо  з  професійної точки  зору,  то  Кетрон  взуває зі  свїми  параметрами оці халтурні  самограйки Корг 1х про  і т.д. це  треба бути  вже  повністю  глухому,  що б  не  чути  різниці...  У Корга наприклад,  зніміть  всі   ці (мильні) ефекти (ревер,  дилей, хорус і т.д.)  і  послухайте.....то  там  тембру звуку  практично  взагалі нема,  а  суцільний  синтез. У  Кетрона  все  натуральне і ще  по  плотностсті Кетрон на 10 голів  вище.... Як  можна  не  чути елементарних речей????? Тут  і  близько  бесіди  не  може  бути  про  Корг. Це особисто  моя  думка,  обрунтована  власними  переконаннями і  неодноразовим порівнянням різних інструментів Корг......

 

О, починається) Сама тема некоректна, вона буде породжувати флудний маразм!

 https://www.youtube.com/channel/UC8TRpk5pM88lWWEJcJkqLrA

Кетрон звучить набагато краще, і правильніще.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти