Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » SKV CLUB 600
SKV CLUB 600

А коли просто поцікавитись цінами, то інформація прихована. Чергова контора "Рога и копыта".

сегею а  комплекта  маг  яка  ціна

 

А коли просто поцікавитись цінами, то інформація прихована. Чергова контора "Рога и копыта"

Якщо просто поцікавитись цінами, то роблю дешевше як в будь якому інтернет магазині на 10%. От і пощитайте наскільки буде дешевше при купівлі 2х колонок сумою 7600гр - 10% скільки грошей залишається в гаманці..

І задавайте свої питання в приват а не по форуму, якщо щось по суті цікавить.

Люди добрі майже у всіх магазинах роблять знижку 10 % а то й більше,якщо сказати,що не вистачає грошей.....А ці "дилери"...це ...самі розумієте!

І взаналі я питав про СКВ

Люди добрі майже у всіх магазинах роблять знижку 10 % а то й більше,якщо сказати,що не вистачає грошей

А якщо щей поплакати, то взагалі безплатно. Так - так. 

Сказанув як мала дитина 

 

І взаналі я питав про СКВ

Питай про що хочеш, а Сергій розкаже про МАГ

pete fedyshyn. Що у вас за манера. кожен раз підстрікати 

Купи слона, Купи слона, Купи слона.

 

Сергію..не бдьте хитрими і впарюйте і несіть брєд комусь іншому про свої знижки . У будь-якому магазині роблять знижку...І не треба промивати людям мізки,поки всі ще тут  психічно здорові.)))))

Я сам часто купую в інтернет-магазинах  і кажу,що роблять знижку- скрізь!!!!

Сергію..не бдьте хитрими і впарюйте і несіть брєд комусь іншому про свої знижки . У будь-якому магазині роблять знижку...І не треба промивати людям мізки,поки всі ще тут психічно здорові.)))))

 

Так! На BIG 1000 можуть і 40% знижку робити. Я в курсі. Бо цього лейна крім вас Дімон ніхто не купляє.

Хто сказав що я хитрий? Чи вам це так показалось?

Я зрозумів що тут всі психічно здорові. Я читаю ваші темки і сміюсь як ніби то дивлюсь шоу ФАЙНА ЮКРАЇНА.

гггг..не переконуйте себе...всеодно я купував навіть 2 підсилювачі парк мені більше 1 тис грн. скинули

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти