Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » ПУЛЬТ.
ПУЛЬТ.

ПАНОВЕ МУЗИКАНТИ! ПОРАДЬТЕ ЯКИЙ ПУЛЬТ КРАЩЕ БРАТИ SAUNDKRAFT EFX 8, ALLEN HEACH PA 12,ALLEN HEACH ZED 14,

ЧИ МОЖЕ Є ЩЕ ЯКІСЬ ЯКІСНІШІ ПУЛЬТИ.ПОМОЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА.

При такій постановці питання - абсолютно немає різниці :) ... 

Всі мікшери ціною більше 10 000 грн. якісніші від цих трьох. 100%.

ПАНОВЕ МУЗИКАНТИ! ВИ БИ ЯКИЙ З ЦИХ ТРЬОХ ПУЛЬТІВ БРАЛИ.ДЯКУЮ ВАМ.

Святослав! Ви напевно думаєте, що ніхто нічого сказати вам не хоче? Але питання поставили так, що важко щось порадити.

Я б наприклад не брав жодного, і не тому що вони погані, а тому що МЕНІ не підходять і я замовив собі Allen&Heath GL2400-24, бо мені

потрібен такий. Пульти, про які ви пишете - різні. Крафт і ЗЕД14-пасивні, РА-12 - активний. Крафт з процесором ефектів, ЗЕД -без.

Крафт на стереоканалах має 3 полоси еквалізації, ЗЕД -має дві. Підійде вам підсилювач в РА-12 чи ні? Звідки хтось може знати ЩО саме ВАМ потрібно?

Під які потреби? Чи достатньо буде інтегрованого процесора ефектів чи заслабий буде? Крім вас цього ніхто знати не може.

 

 

ПАНОВЕ МУЗИКАНТИ! Я НАВІТЬ ТАКОГО І В ДУМКАХ НЕ МАВ.ПРОСТО ХОЧУ ВЗЯТИ НОРМАЛЬНИЙ,ЯКІСНИЙ ПУЛЬТ,ЦЕ МЕНІ ПОТРІБНО ДЛЯ РОБОТИ

НА ВЕСІЛЛЯХ. ПРОСТО В МЕНЕ ЗАРАЗ ТРОХИ ПРОБЛЕМАТИЧНО З ФІНАНСАМИ.РОЗРАХОВУЮ НА СУМУ 500$. ЩО МОЖНА ВЗЯТИ ЗА ТАКІ ГРОШІ.ПРОШУ

ВАС ПОРАДЬТЕ МЕНІ БУДЬ-ЛАСКА. ЩИРО ДЯКУЮ ВАМ.

Беріть SAUNDKRAFT EFX 8. Його цілком достатньно для роботи, та ревер там більш менш нормальний.

Буде набагато краще всіх берінжерів по звуку

А я раджу вам взяти б/у SAUNDKRAFT FX 8 це є англієць,і буде працювати надійніше чим SAUNDKRAFT EFX 8 тому що це китай і його вам вистачить на 1-2 роки і затріщать фейдери.

ДЯКУЮ ВАМ ПАНОВЕ МУЗИКАНТИ ЗА ПОРАДУ.

ПАНОВЕ МУЗИКАНТИ! ПОРАДЬТЕ МЕНІ,ЧИ ВАРТО БРАТИ ПУЛЬТ SOUNDKRAFT SPIRIT M 6. ЩО ВІН СОБОЮ ПРЕДСТАВЛЯЄ.ЧИЄ ЦЕ ВИРОБНИЦТВО.ДЯКУЮ ВАМ.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти