Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Відгуки Electro-Voice Tour X
Відгуки Electro-Voice Tour X

Конструкция корпуса, и фильтра в сабе тут не при чем.

Для саба берется специальный низкочастотный динамик который делает свое дело от 40 до 200-300 герц, и в етом диапазоне у него большое давление и отдача

Если в сабе будет стоять тот же самый динамик что и в топе, низа хорошего не будет, так как изначально динамик спроектирован для СЧ диапазона

Ну для чого писати про то в чому не розбираєшся? В двохсмугових АС використовуються низькочастотні головки, такі самі як і сабах. А корпус має велике значення, так як може підсилювати одні частоти і гасити інші. Від конструкції корпуса великою мірою залежить АЧХ АС.

Панове!!!  ND2 драйвер, ( 40 Вт) і візуально виглядає маленьки та смішний,   дуже добре "взуває" (особливо чути різницю на вулиці) ДЕВЯТИ кілограмовий "баняк" МАGа  M210 ( 120Вт ). Бажаючі -перевірити ласкаво прошу в гості - є доступ в любий момент як до МАГ так до електровоза.До речі ND2 правда в системі Hydra  стоїть в деяких лінійних масивах EV - а це класика звукопідсилення та показник. Zx5 -акустика з великим тиском та серйозними характеритсиками  і не просто так, там конструктивно закладений режим роботи Bi-Amp для ПРО використання (якого нема навіть в TX серії,а починається з серії Phoenix)!!!!!!! Повірте для роботи "на весіллях" вона ЗААГРЕСИВНА !!!!!!!!!!!!! Це акустика більше підходить для "вуличних" робіт. Не велика , відносно легка, можливість роботи на стійці, агресивне звучання та великий тиск,хороша якість звуку - це ІДЕАЛЬНІ характеристики для максимально-мобільних вуличних робіт.Щоб збалансувати добре звук, до неї потрібний саб не менше 1кВт. Повірте на основі ZX5 можна побудувати "стеки" з дуже серйозними характеристиками.

Не завжди максимальна потужність та тиск - це добре. Хотілось би почути відгуки гостей після весілля в приміщенні ресторанчику де стояв наприклад комплект Dynacord XA2, чи будь-який лінійний масив де в елементах по 3-4 драйвера і характеризується як мегапрофесійні кабінети та коштують купу грошей.... Маю підозру що за 1-2 години у гостей голова була б "квадратна" від звукового тиску.

Шановні музиканти не вибирайте апарат з максимальними характеристиками, при роботі на весіллі чи забаві не завжди коректне "гепання по печінці низом" та серединою і ВЧ по вухах.

Звук повинен бути КОМФОРТНИЙ, максимально чіткий та "прозорий".

EV TX -1152  має драйвер слабший  і якраз в цьому появляється комфортність звучання - воно НЕ ТИСНЕ та не "грузить" тиском.Можна описати як "ненавязчиве", комфортне звучання.

Хоча як на мою думку  низ в неї трохи припіднятий, якщо брати до максимально рівного звучання.Але ХОРОШИЙ низ це ЛЮБОВ 99% музикантів.

Оцінка акустики музикантом трохи відрізняється від оцінки та вимог прокатчика, якому приходиться працювати з набагато різноплановим звуковим матеріалом.Та і звукач сидить завжди в залі за пультом і чує те , що чують гості ,чи глядачі, а музиканти не зовсім вірне мають представлення що робиться з звуком на танцполі ,чи залі,тому моє ОСОБИСТЕ бачення еталону звуку трошки відрізняється.

Ну для чого писати про то в чому не розбираєшся? В двохсмугових АС використовуються низькочастотні головки, такі самі як і сабах. 

Покажіть мені такий саб де використовується така сама головка як в топі! 

Для чого гасити частоти з 3000гц до 100, якщо для цього є спеціально створені динаміки які працюють в діапазоні 40-500, максимум 1500гц

Все одно для суба вирізається все до 40-100,120гц. Для топа береться динамік який краще має підйом до середини, для суба навпаки

Ось для суба http://magaudio.biz/production/loudspeakers/15-inch/m1580/

А ось для топа http://magaudio.biz/production/loudspeakers/15-inch/m1534/

Зверніть увагу на висоту намотки, і висоту робочого зазору, і тоді все стане ясно

На 6мм динамік субовий має білший хід дифузором як топовий. Не говорю вже про інші параметри одного і другого

Від конструкції корпуса великою мірою залежить АЧХ АС.

Якби так було то навіщо випускати скільки моделей динаміків? 

Тільки корпуса міняй, і все.))).

 А корпус має велике значення, так як може підсилювати одні частоти і гасити інші

Я й не знав. Тепер буду в курсі.))). А я то думав що гасить частоти для суба кросовер. А оказується він тут і не потрібен. Ти ба які відкриття..

 

Сергій ! 

В EV ZX5 та DYNACORD PowerSub 315 дійсно використовується один і той самий динамік15 дюймовий  DVX‑3150 !!!!!!!!!!!!

І НЕ КОРЕКТНО  порівнювати МАГовські конcтруктивні особливості з технологіями та розробками  "дідусів звукопідсилювання".

Наголошу ще раз:

ND2 драйвер, ( 40 Вт) і візуально виглядає маленьки та смішний , "взуває" (особливо чути різницю на вулиці) ДЕВЯТИ кілограмовий "баняк" МАGа  M210 ( 120Вт )

Тому вилітати в "космос та вищі матерії" про зазори та висоту намотки.... і т.д. беручи еталоном MAG  -вважаю ЗБОЧЕНСТВОМ !!!!!!!

Покажіть мені такий саб де використовується така сама головка як в топі!

То вже показали.

Якщо якийсь виробник ставить різні МОДЕЛІ (а не типи) динаміків в топи і саби, то це не аксіома.

В двополосних АС ставляться НИЗЬКОЧОСТОТНІ (не плутати з середньочастотними в 3-смугових АС) динаміки, і того ж типу динаміки ставлять у саби.

А кожен виробник підбирає ту МОДЕЛЬ головки ,яка підходить під конкретне завдання.

Я й не знав. Тепер буду в курсі.))). А я то думав що гасить частоти для суба кросовер. А оказується він тут і не потрібен. Ти ба які відкриття

Відкриттів багато, головне правильні висновки робити. Кросовер не гасить частот, він ділить на смуги (не плутати з фільтром, який пропускає певний діапазон і відсікає інший).

Повторюю, що корпус може підсилювати одні частоти і гасити інші, формою корпуса можна "вирівняти" недоліки АЧХ головки.

Але звідки тобі знати  про елементарні акустичні явища типу резонанса і т.д.(шкільна програма з фізики)

 

В EV ZX5 та DYNACORD PowerSub 315 дійсно використовується один і той самий динамік15 дюймовий DVX‑3150 

Те що в одній моделі колонок EV використовується одинакові динаміки в субах і топах не значить що це у всіх так

Відкриттів багато, головне правильні висновки робити. Кросовер не гасить частот, він ділить на смуги (не плутати з фільтром, який пропускає певний діапазон і відсікає інший).

А ділити на смуги, це не теж саме що пропускати одну частоту і відсікати іншу?

Повторюю, що корпус може підсилювати одні частоти і гасити інші, формою корпуса можна "вирівняти" недоліки АЧХ головки.

Ще такого не чув щоб горби і випирання деяких частот динаміка згладжувались корпусом... Фільтром, еквалайзером так. Але щоб корпусом це вперше чую

Але звідки тобі знати про елементарні акустичні явища типу резонанса і т.д.(шкільна програма з фізики)

А я якраз у фізиці добре знаюсь отож не потрібно розказувати таку нісенітницю, що корпус робить всю погоду в акустиці

Резонанс, і поділ частот це різні речі. Хто тут ще у фізиці не розбирається..

 

ЯкщоСергій вважає що корпус нідочого, то якого х--ра виробник ZX-5 бере більше половини ціни топа за "якусь" пластмасу. Ви Сергій позвоніть їм і вискажіть своє незадоволення. Прочитавши Ваші теми можна сказати що Ви справжній націоналіст(яро захищаєте вітчизняного виробника)Нажальстворюєтся враження що до музики Ви дууууууже далекі зокрема в питанні якісного звуку.

Хлопці, ну шо ви налітаєте один на одного ? Для чого дискусію про апаратуру перетворювати на хамський базар. ( Не маю на увазі когось окремо ).Можна ж відстоювати свою правоту і без особистих образ. А то зараз почнеться: а  ти недоук... а ти глухий на обидва вуха... а ти взагалі не музикант... а як ти такий мудрий, то давай десь зустрінемось, я тобі нормально поясню, хто тут неправий, і т.д. , пішло-поїхало . Ми ж МУЗИКАНТИ, а не хамло базарне. ОСТИНЬТЕ, ЗБАВТЕ ВОЛЮМ.  Ліпше йдіть святити паску.  Всім Веселих Свят.

Вибачте за втручання у вашу бесіду. Хлопці проаналізуйте все, що ви казали один одному стосовно апаратури, адже кожен із вас правий. В різних випадках із різними динамічними головками більший ефект на формування АЧХ акустичної системи можуть мати й різні варіанти компонування АС - і корпус, і головка, і фільтра, а також підсилювач, кросовер, еквалайзер. ВИ про це все чудово знаєте і маєте свою думку. Тож давайте очистимо серце від гніву та підемо святити паски. Доброго Вам дня!!!

не потрібно розказувати таку нісенітницю, що корпус робить всю погоду в акустиці

То чому не звучать дорогі динамі в "вуликах"? Ще такого не чув щоб горби і випирання деяких частот динаміка згладжувались корпусом.. Є хороший форум, де про це багаторазова обговорювалося:  http://www.vegalab.ru/forum/forumdisplay.php/58-Профессиональное-оборудование-звук-свет. Але Ви Сергію "пісатєль", а не "чітатєль".

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти