Головна сторінка » Список форумів » Біржа праці » А чи правда...
А чи правда...

Розстрілу не буде, хоч дискусія плавно набирала ознак флейму. Роз'яснення буде не лише дозволеним, а й бажаним, оскільки, мабуть, вона більш компетентна, ніж ми обоє й досвіду має більше. Єдине, було б добре, якби вона не просто навскидку висловила свою точку зору, яка може бути коротка, лаконічна і невичерпна, а ознайомилась з нашими аргументами, оскільки я у своїх якщо не на 100, то на 90% впевнений.

Отже, чекаємо роз'яснення.

""оскільки, мабуть, вона більш компетентна, ніж ми обоє"".....   сміливе судження      Про мене та мій досвід  поговоримо пізніше. .     А      аргументи будуть на рівні діючого законодавства , тобто Податкового кодексу та роз"яснень від податкової.    Вікіпедій  не буде.     Отже чекаєм. 

Не згадуйте про ваш досвід, ваші дописи свідчать або про його відсутність або про викривлені висновки, говорити тут більше немає про що. Принаймі для мене тут все зрозуміло. Маєте повне право не погоджуватись з Вікіпедією назло мільйонам людей, які їй вірять, але сподіваюсь, що посилань на "лєві" сайти з безкоштовним хостингом також не буде. Флейм припиняєм.

До теми, для інформації топікстартеру:

Історія друга. Як "громадська" організація, залякуючи УБОЗом, пропонувала свої платні послуги

Нещодавно в Сумах один громадянин почав відвідувати різні публічні заклади, де грає музика: кафе, ресторани, торгові центри, молодіжні клуби... Підходив до власників чи керівників та пропонував захист.

Захист, як він пояснив, від будь яких "наїздів" із боку державних органів, що мають слідкувати за дотриманням права інтелектуальної власності.

 

Як він пояснив, будь-які пісні відомих виконавців, що лунають у громадському закладі, є чиєюсь інтелектуальною власністю. А відтак навіть просто вмикати радіо в громадському місці – це, виявляється, порушення Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Так от, уберегти власників публічних закладів від перевірок та будь-якого втручання в їх роботу, як запевняв візитер, може й повинна лише їхня організація – Всеукраїнська громадська організація "Агентство охорони прав виконавців".

Базова плата за такі послуги, відповідно до прейскуранту агентства, – 50.000 гривень на місяць.

Однак після перемовин та певного перерахунку, ціна послуг громадської організації знижувалась майже в 50 разів. 

   

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти