Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Korg I30 чи Korg PA60
Korg I30 чи Korg PA60

Е,хлопці,з вами можна?Також цікавить і30.То де і коли?Можна тут,можна 0677755451.Дякую.

Выталій,можна було б зустрітися на наступні вихідні,де я ще сам не знаю.Мій тел.0982262372.Якось зв"яжемся.

Дядько Хапко,як з Вами зв"язатися?

Якщо до кінця наступного тижня не продам свій Korg I30,можу привезти в Перемишляни на прослуховування.Дата і час напишіть.Інструмент тиждень,як з Англії,тому не прописаний нашими стилями.

Андрій,в неділю в мене не вийде-маю весілля.Але якщо зустрінемся у Львові,або десь поблизу (де скаже Дядько Хапко),то можу взяти з собою свій KORG Pa50.Порівняєм одне з другим.Ра50 це по суті той же Ра60,який тебе цікавить.

Дякую,що згодились мені допомогти.

Дядько Хапко, де і коли можна з Вами зустрітися?

 

Враховуючи географію бажаючих - у Львові. Єдине, що треба підшукати вільне приміщення. По часу - тільки у вільну неділю...

Віталік Вус на яку неділю Ви будете вільні?На рахунок приміщення буду щось думати.

5 травня в мене вільна неділя.Я машиною.Зідзвонимся.А,і не звертайся  до мене на "Ви",їй-богу незручно якось:-).

Нажаль в цю і наступну неділю в мене халтури.Не міг скоріше написати,бо не мав часу(Я сам не Львівський,а зараз якраз почалися городи.Не мав сили і охоти включати копютер).

Ну тоді нехай буде на слідуючу неділю.Кабак організую (принаймні постараюся).

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти