Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » SHURE BETA 58 A
SHURE BETA 58 A

Так, мені три роки по тому привозили SM58 та SM86 з Германії (всі були китайської зборки) в комлекті були: мікрофон, чехол, тримач на мікрофонну стойку, наклейка з логотипом фірми, ще якась липучка та документи. А один знайомий власник кафе брав в Сумах дві підробки по 270грн. На самперед підробка відрізняється вагою, якщо ориг. важить близько 300гр, то дешева копія близько 100гр. Корявий, неякісний корпус, вимикач. Наклейка на капсулі, якої в оригінальному нема. Коплект підробки: мікрофон, чехол (теж не якісний, меншого розміру), кабель XLR-Jack, розмазані документи, не якісна коробка. Що правда для караоке та й таки той мік згодиться, але ососбисто я навіть для цього краще взяв би ориг. серію PG чи все ж той таки С606. 

якщо купити навть в магазинах "Трембіта", "Елтон" і так далі- Китайці???  -  За "Трембіту" можу з впевністю сказати, - що це дійсно офіційний представник компанії Shure у Львові !!! Це 100%   Про інші салони, не знаю...

В "Елтоні" теж оригінальні....

Дозвольте запитати шановне панство? Маю SHURE SM58 Vocal artist, радіо мікрофон. В мене взагалі враження про нього добре, порівнянно з тим у що раніше намагався співати. Ганж такий, що має недобру звичку випадати з бази, особливо при ввімкнутому компьтері абощо. Хотів почути Ваше вреження від цього міка. (пише що мексика)

Зараз 90% всієї продукції робить Китай і це правда.Проте важливо яким чином він потрапляє в Україну.Той який йде через офіційних представників має голографічний стікер і серійний номер який офіційно завозиться в Україну має 2 роки гарантії виробника і післягарантійний сервіс.Повна назва BETA58A вокальний мікрофон, динамічний, з пневмотримачем - 2097,99грн.По якості він повністю відповідає євростандарту легендарного звучання даного мікрофону.А ті які купують в Америці це контрабанда з Китаю.Тільки дорогі радіосистеми Shure випускаються в Америці.Тому купуючи мікрофон менше 1300грн. перевірте чи з середини не висипаються лишні деталі.Офіційний представник в Україні і країнах снд компанія "Юритмікс"

 

А ті які купують в Америці це контрабанда з Китаю.

http://musical-instruments.pricegrabber.com/live-sound-accessories/Shure-Beta-58A-Dynamic/m3838754.html/search=BETA58A

Представлені у списку онлайнові магазини є спільниками контрабандистів? Панове, піарите щось чи когось - робіть це красиво і вишукано...

Я нікого не піарю.Тому, що маю сертифікат на продукцію shure і повну сервісну підтримку.А куди ви будете відправляти на ремонт при потребі дану продукцію в америку? В мене знайомий вже третій раз купує радіо системи з Америки, а там Америкою і не пахне. І про який піар ми можемо говорити.У Львові кожний має тільки американські і мексиканські бети але вони чомусь не звучать за ті, що були куплені років 10 назад.І фарба з тих бет сипеться за пів року а то і швидше.Я привик працювати з офіційними виробниками, а ви намагаєтесь мені довести що я когось піарю.Я не виключаю, що частина привезеної продукції shure може бути оригінальною, але не вся + якщо офіційно сплатити податок то ви двічі подумаєте чи варто його там купувати...

Для прикладу наведу вартість оригінальної головки до Бети 58А ціна близько 1300грн.А на тому сайті, який ви дали цілий коштує 164$.Я б теж хтів Вам повірити, що там все оригінальне, але не можу.А для пересічних людей важливо якість продукту і сервісна пітдтримка. Всі офіційні заводи є в Китаї особисто бачив відео про етапність виготовлення і перевірки офіційних мікрофонів.

Підкажіт, будьте ласкаві, чи можливо придбати оригінальну продукцію ШУР (Beta 58А, або SM 58) десь ближче до Вінниці?
Складаеться враження, що всюди намагаються втулити міки сумнівного походження та якості.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти