Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » SHURE BETA 58 A
SHURE BETA 58 A

Я нікого не піарю.Тому, що маю сертифікат на продукцію shure і повну сервісну підтримку.

Ви піарите себе :)

 

.А куди ви будете відправляти на ремонт при потребі дану продукцію в америку?

Я особисто стараюсь купляти хороші вживані речі замість "дуже хороших" нових. Виняток - комп'ютерна техніка для знайомих. Сам кілька років користуюсь кількома ноутами, привезеними з США. Куплені тут кілька Dell до року часу побували в сервісі.

Гарантія - то ніби і добре, але зовсім не рятує, коли девайс "складається" перед або під час роботи. Я не знаю випадків надання підмінних аналогів в прогнозований час.

А ще деякі фірми підтримують міжнародну гарантію.

 

У Львові кожний має тільки американські і мексиканські бети але вони чомусь не звучать за ті, що були куплені років 10 назад.І фарба з тих бет сипеться за пів року а то і швидше.

А чи не виглядає це на глобальну проблему компанії "Shure"?

 

Я привик працювати з офіційними виробниками, а ви намагаєтесь мені довести що я когось піарю.

Не заперечую, нехай. Просто Ваша фраза "А ті які купують в Америці це контрабанда з Китаю." схожа на аргумент базарної баби і я попросив уточнення.

 

якщо офіційно сплатити податок то ви двічі подумаєте чи варто його там купувати...

Навіть не задумаюсь, якщо постане потреба. Речі до 200 євро не обкладаються митом. Вартість доставки - від 0  до 30$.

 

Для прикладу наведу вартість оригінальної головки до Бети 58А ціна близько 1300грн.А на тому сайті, який ви дали цілий коштує 164$.

Давайте не будемо опиратись на ціну тут як мірило оригінальності. Всі прекрасно знають особливості національного ціноутворення...

 

Я б теж хтів Вам повірити, що там все оригінальне, але не можу

Сумніваюсь, що у США з їх судовою системою у великих реселлерів (які теж є представниками компаній с сертифікатами і сервісом) виникне бажання торгувати "лєвачком". Там так засудять, що потомки до сьомого коліна будуть компенсації виплачувати...

 

Всі офіційні заводи є в Китаї особисто бачив відео про етапність виготовлення і перевірки офіційних мікрофонів.

Зараз 90% всієї продукції робить Китай і це правда.Проте важливо яким чином він потрапляє в Україну.Той який йде через офіційних представників має голографічний стікер і серійний номер який офіційно завозиться в Україну має 2 роки гарантії виробника і післягарантійний сервіс.Повна назва BETA58A вокальний мікрофон, динамічний, з пневмотримачем - 2097,99грн.По якості він повністю відповідає євростандарту легендарного звучання даного мікрофону.А ті які купують в Америці це контрабанда з Китаю.Тільки дорогі радіосистеми Shure випускаються в Америці.Тому купуючи мікрофон менше 1300грн. перевірте чи з середини не висипаються лишні деталі.

Якщо я вірно зрозумів написане, то всі мікрофони народжуються в Китаї однаковими, і лише шлях (прямий та через Америку) робить їх відповідно дорогими і правильними та дешевими і підробленими?

Рік тому знайомий купив на ебеї бету87 за240дол.Прийшов КИТАЙ.З динамічною головою(мембраною).

В клубі КУЛЬТ у Львові колись поставили нам китайську Бету.  Враження таке що співаєш в караоке мікрофон за 100 грн, другий мікрофон був Shure PG48 ну то цей звучав набагато краще

Я коли був у Канаді, я особисто купував Бету87А за 260 доларів в офіційному магазині, тоді як в Гарбуза він коштував 450-500 баксів. Гарантія та чек дотепер зберігаються, а то порядка 3-ох років пройшло. Конденсатор, американська збірка - нічого не сипеться, не відлітає і не калатає. Єдина біда, але вона властива всім шурам - ржавіє сітка. Так от, після 3-ох років інтенсивного юзу (весілля, концерти, вулиця, зали, конденсат та ін. несприятливі фактори) він дотепер нормально працює, і незважаючи на покоцану стіку та трошки потертий корпус (в районі тримача), я його навіть в думках не маю. щоб поміняти.

 

П.С. В комплекті ішли - мік, тримач з перехідником, чохол-сумка (шкіряна, добротна), купа всяких паперів (ака реклама, міжнародна гарантія та безпосередньо паспорт), наклейка з логотипом та шнурочок з липучкою з лого для кабеля... Так що не треба говорити, що через америку одне фуфло їде...

В тому-то діло,що не ржавіє сітка в шурах.Приклад: п;ятнадцятирічний см 58,сітка як нова,SHURE BETA 58 A-четвертий рік-сітка як нова.А от в серіЇ PG-так,стирається.За 87-мі не скажу,бо ніколи з ними не працював.

п. Сергій, в мене з раннього дитинства тільки Шури... І у всіх одна проблема))) Мік працює шикарно, а от сітка ржава, так ніби її у кислоту макали... І то на Prologue 14L, SM58, SM48, Beta87A. В колєги зараз є Prologue 22 (індекса не пам"ятаю), мукрофон ідеально виглядає, а от сітка... Хоча не про то йшлося в мому пості. Я ставив акцент на якість самого мікрофона...

Єдина біда, але вона властива всім шурам - ржавіє сітка.  

То скоріше біда не Шурів а біда в тому, що ви носите мікрофони в тому футлярі з дермантину в якому продаються всі Шури. Після того як ви цілий вечір туди плювали, мікрофон мав би  висохнути, а ви його ніби в кульок. От і робіть висновки.

А я думаю,що вся біда заключається не просто в тому,що запльований мікрофон після роботи переміщається в дермантинову сумочку (в мене з тканини,бо AKG).Біда в тому,що мікрофон там і залишається до наступного весілля,чи репетиції.От і маємо в підсумку "надкушену" сітку.Якщо це SM58,то ще не проблема-нових сіток в продажі повно,та й недорого.А якщо щось екзотичніше,то як бути?Мої методи профілактики:Після роботи перед тим,як ховати мікрофон,відкручуєм сітку і видуваєм з неї конденсат (актуально після роботи в селі надворі,хоча не зашкодить ніде).Далі ховаєм мікрофон в мішечок від звичайного змішувача,який є в кожного в ванній кімнаті-рекомендую всім,він має мягеньку внутрішню поверхню (мікрофон не затирається) і до того ще й "дихає"(тому стандартний Шурівський чехол викидаєм в кропиву).Приїжджаєм додому-перед тим,як йти спати,відкручуєм сітку і ставимо її в тепле місце (не на п'єц (!!!),а на підвіконник,під яким гріє батарея).Як варіант можна в жінки взяти фен,виставити його температуру на середнє значення і продути сітку до повного висихання.Тоді з відчуттям виконаного обов'язку йдем відпочивати.Бережіть мікрофони.

(тому стандартний Шурівський чехол викидаєм в кропиву)      в кропиву шкода!! в ньому можна всяку дрібноту тримати

Або мік за 100 гривень ...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти