Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Як спілкуватися з "Достоєвськими" на роботі
Як спілкуватися з "Достоєвськими" на роботі

По темі:вчора лабали весілля.Екстравагантне.Сказати чому?Так от,в ролі "достоєвського" виступала НАРЕЧЕНА(!!!).Головне,шо всім всьо айс,нікого недовольного нема,претензії тільки від неі:-"аачччььььоооо між піссняяааамии такі перееерви (то близько 15-25 сек),а вееселєє шось мооожна (???),ааачьььоооо ви включаєте (?) польки (?!!),etc"...І так разів з 30 за весілля.А сама мякотка в тому,шо ВОНА ОСОБИСТО замовляла музику і,при тому,безпосередньо була присутня на одному весіллі,де ми працювали,т-то мала нагоду чути нас вживу,а не з чуток!І як вам,шановні,такий цирк?За 13 років весільного музикування "ше-м такого не видАв"...

Віталік Вус, ох як я тебе розумію, саме зараз в цю мить працюємо весілля і точно така ж наречена попалась: язва буде чоловіку ще та, гості та молодий нормальні люди - бавляться аж димить, а молода як вогнегасник, "давай клубняк, давай транс, хаус давай". Мені не проблема я їй включу шо хоче, але ж вона не одна на цьому весіллі.... Вже мати її чуть по писку не товче, а їй все не йметься... О-о! Може ще що цікаве стане сьогодні то напишу :)))))

 

ZZ2000 Віталік Вус, ох як я тебе розумію, саме зараз в цю мить працюємо весілля і точно така ж наречена попалась: язва буде чоловіку ще та, гості та молодий нормальні люди - бавляться аж димить, а молода як вогнегасник, "давай клубняк, давай транс, хаус давай". Мені не проблема я їй включу шо хоче, але ж вона не одна на цьому весіллі.... Вже мати її чуть по писку не товче, а їй все не йметься... О-о! Може ще що цікаве стане сьогодні то напишу :)))))
Віталік Вус
По темі:вчора лабали весілля.Екстравагантне.Сказати чому?Так от,в ролі "достоєвського" виступала НАРЕЧЕНА(!!!).Головне,шо всім всьо айс,нікого недовольного нема,претензії тільки від неі:-"аачччььььоооо між піссняяааамии такі перееерви (то близько 15-25 сек),а вееселєє шось мооожна (???),ааачьььоооо ви включаєте (?) польки (?!!),etc"...І так разів з 30 за весілля.А сама мякотка в тому,шо ВОНА ОСОБИСТО замовляла музику і,при тому,безпосередньо була присутня на одному весіллі,де ми працювали,т-то мала нагоду чути нас вживу,а не з чуток!І як вам,шановні,такий цирк?За 13 років весільного музикування "ше-м такого не видАв"

 

Так сьогодні повня, виявляється !!!!

Взагалі, хлопці, диву даєшся... В минулому році лабали весілля в селі. Молода - молодчина! Нас замовляла,послала всіх "достоєвських" куди потрібно. Сказала,коли вельон знімати,а нам злабати. Сама  з нами розрахувалась,побажала щасливої дороги. (Але,мабуть,це виняток). Нормально" живем": хтось із молодих в ролі "достоєвських" починає бути...

Такі випадки мушу обумовлювати при замовлені. Але це не дуже рятує. Люди трапляються різні. Та рукоприкладство то крайнє. В мене наприклад проблеми виникли через замовлену зі сторони тамаду, хоча вона добре виконала свою роботу, та нажаль мені часто заважала з толком затанцювати гостей. Через що ближче до закінчення в деяких гостей до мене з'явились претензії. Благо розрулили по тихому. Але хто зна як буде далі - я то на вечори їду сам...

Минулого року, 4 вересня, в своєї сестрички лабав весілля. Все супер, молоді задоволені, гості бавляться, а підошви димлять... І тут при другому столі з"являється "достоєвський" - і хто би ви думали? А от скажу - кухарка, ми тільки людей підняли, злабали 4 чи 5 танців -вона прибігає з криком, з матом, що ми робимо, при тому, що підходили до них і питалися, чи все видали, вони сказали, що можна працювати... Так то ладно, посадили людей за столи, перепросили всіх... Через 15 хв після початку роботи, знову історія продовжується... А тепер уявимо таку ситуйовину - людей з-за столу підняли, половина відразу на перекур, друга на фуршет... Поки позбираєш докупи, щоб якусь забавку провести, та й*?::%на кухня опять прибігає зі скандалом... Так от в кінці весілля, мене хлопці вже тримали, бо я маю робити перетанцьовування, а кухарка до мене каже, щоб я не робив, бо вони там щось ще придумали... Я вирішив натравити на них молодого. Він з своєю мамою десь там їм вкатали скандали і вони (кухня) заспокоїлися... От такі достоєвські бувають...))))

Те що Ви підняли гостей, не уточнивши з кухнею видачі, це явно  помилка з Вашого боку...

"Достоєвським" мало що можна пояснити, однаково мимо, та ще й поки музика грає, чи ще почує, а чи зрозуміє. Одне замовлення виконаєш, припреться знову, як мінімум. А не послухаєш, то все одно настрій споганить. В клубі на танцях, роблю слідуюче: виконую ЙОГО забаганку, а далі іншим замовникам, що по трезвіше, кажу, що ту "муть" заказав той і той. Між собою швидко та й на диво тихо домовляються. Шансів що підійде знову меншають. Щоб докрутити танці без скандалів, виходить потрібно діяти за принципом - крок назад, два вперед. Але тут я людей знаю та й мені простіше. А на інших селах, проблемніше. Але якщо стати в упор, скандал гарантований, із розборами. "Достоєвські" розумних доводів не розуміють.

..."Достоєвські" розумних доводів не розуміють....

Да-а... Врємечко...  "Одебілювання" мас крокує семимильними кроками.  От раніше жили ж люди, якщо якесь чмо починало псувати всім настрій то питання вирішували зразу на місці і миттєво - шпагу в пузо чи пістоля в голову. Раз... і спокій.  І всі щасливо собі сядали далі дослуховувати концерт Моцарта в-реалі...  То було скрізь і завжди і думаю ближчим часом відновиться і у нас. Не зря ж депутати в котре взялись обговорювати травматичну та вогнепальну зброю її вільний продаж та носіння із застосуванням.. :)))

Скоріше б біда ! ? ! 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти