Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Звукова карта M - Audio audiophile 2496 допоможіть з настройкою
Звукова карта M - Audio audiophile 2496 допоможіть з настройкою

Помогите с настройкой карты M - Audio audiophile 2496 Не могу настроить для записи вокала в Adobe Audition CS 5.5 Компьютер Интел 2 ядра оперативная память 4 гц. При записи использую 2 пульта. Один использую как монитор, подаю на него звук с компа и на уши, второй пульт на вход карточки, на нём подключён микрофон для записи в Адоб. Получается следующее. Звук с компьютера я слышу, микрофон через карту работает, что отображают индикаторы, всё вроде нормально, но при записи в Адобе микрофон не записывается на мульти треке. Посоветуйте как быть? Может есть ещё какие варианты для записи? Может в самих настройках не разобрался, может Адоб нужно как то настроить? Буду признателен профи за помощь.

Якщо ви кажете, що звук є, але він не пишеться, попробуйте в адоб аудішн зайти в мултитрек, там в каналі буде...ввод "microphone" ->, настройка аудиожелеза, и там виберіть ваш девайс, тобто карту m-audio...маэ працювати! а взагалі я б рекомендував для запису Cubase 5 або 4, він набагато функціональніший, спочатку буде трудновато вникнути в інтерфейс, але якщо ви його більш менш опануєте, то буде краще ніж аудішн! Успіху!

В мультитреку потрібно потрібно позначити доріжки. які будуть записуватись. Я не користувач, точно не підкажу, але здається мені, що мають бути поряд три кнопочки M(ute), S(olo), R(ecord). От R і натисніть.

Зміна програми при виникненні проблем - найгірший вихід. Не метайтесь, розберіться, інші програми встигнете освоїти при потребі, краще сконцентруйтесь на чомусь одному...

Дядько Хапко, Богдане - дякую, що відгукнулися. Зараз подивлюся ще в Адобі. Я знаю, що Куб класна прога, але звик працювати в Адобі, тому не хочу поки заморочуватися. Попробую ще пориться в настройка Адоба, якщо не вийде нічого - напишу.

Я знаю як писатись в Адобі і що нажимати, по ходу в Адобі не прописується вокальний трек. Коли карточка була інтегрована, я переключав її на лінійний вхід і все працювало, тепер же такої функції не знаходжу

Давайте подивимся чи взагалі йде сигнал в компютер. Подивіться  в настройках компютера. Правою кнопкою нажимаєте на значок гучності(зліва внизу)-> пристрої записування. І там має бути ваш девайс м-аудіо, встановленний за промовчанням. І таке питання, не пишеться тільки в Мультитреку, чи в Првці теж?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти