Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Весілля у Козівському районі, Тернопільська область!
Весілля у Козівському районі, Тернопільська область!

Привіт.

Друзі попало весілля у Тернопільській області, Козівському районі.

Підкажіть будь-ласка яку музику полюбляють у тому районі, щось типу Сердючки, чи там грають тільки коломийки?

Є пропозиція, після вчорашніх подій на бандитському сходняку у верховній зраді, - НЕ ВИКОНУВАТИ МУЗ. ТВОРІВ НА МОВІ КАЦАПІВ НА УКРАІНСЬКОМУ ВЕСІЛЛІ !!!

Я підтримую talisman за пропозицію!!!!!  А  Вам Seroha рекомендую поцікавитись в замовників, якої вони б хотіли музики на своєму весіллі. Друге ми ж граєм на Україні, то весілля треба грати українським репертуаром. І ще одне навідь в глибокій Гуцілії не грають самі коломийки, а масу різного репертуару.

Seroha. Зайдіть на youtube знайдіть відео ролик з весілям на Тернопільщині  і картина намалюється сама собою.

А для чого брати весілля в невідомому для себе регіоні і потім на форумі питати порад? З іншої сторони, якщо вас прослухали, замовили, дали трішки грошей у вигляді завдатку, то чого боятись? Грайте свої коронні хіти і забийте на поради. Ви своїм унікальним виконанням порвете всіх, я гарантую це.... :)

А для чого брати весілля в невідомому для себе регіоні і потім на форумі питати порад? - ну тут я не зовсім згоден з Хапком! Навіть у львівській області, та що там області, сусіднє з Винниками село Муроване, має купу різних всіляких традицій про які ми навіть не знали... (в серпні граємо для них весілє, в кабаку, але тре виїжджати до них щоб викрнувати там в молодого і молодої купу різних традицій)... ОТАКО!  Так що, як на мене дуже слушне запитання, хто знає помагайте людині...   Шарік правильно сказав про гуцулію і терени українських просторів...

Так-так, грати своє, а в прцесі  то ся направит само. Місцеві підкажут.     talisman СУПЕР!!! . Створюй окрему тему з цією пропозицією! І то вжє!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти