Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Як зменшити кількість використання фонограм!?
Як зменшити кількість використання фонограм!?

vasaSHALEVA, чи я тиждень тут на сайті чи рік - то аж ніяк не міняє моїх поглядів в музиці та ставлення до "фанер" і до "лабла". І визначився я з тим всім дуже давно ще коли вальохав на барабуцах наживо - є фанера добре, а немає то ще краще.

"... досить багато людей зацікавились нею і написали свою думку. Навіть ви заціквилися і вирішили шось тай написати..."

Так ви ж самі питали про думку та ідеї у користувачів. От я вам своє і розказав... тож не гнівайтесь... А страху як ви говорите, щодо закриття сайту з мінусами немає абсолютно, хоч на даний час і користуюсь мінусами так як залишився один без колективу, а працювати треба. Да є ж і інші сайти, яких сотні і є в кінці кінців реал, і фанерки ж люди качають не тільки на якісь галімі банкети чи халтури, а й для того щоб займатись з дітками в садосчках та школах, або у дитячих таборах відпочинку. Цей матеріал (фанери з сайту) хоч у більшості і не є високої якості та всеодно є хорошою підтримкою музичним керівникам різних рівнів, тому реакція моя не така уже й неадекватна як ви думаєте. Я може й різко, де в чому, висказав свою думку та вже така вона яка є, моя... тому що я вважаю підняття такої темки на сайті який створений спеціально для фонограм та обміну ними (що автоматично передбачає їх використання), безглуздям.ІМХО

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти