Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » KORG PA-50,60 кнопки, вертушка Value
KORG PA-50,60 кнопки, вертушка Value

Від віку почали глючити деякі кнопки. У мене ще фігня, а в колєгі то вже половина не працює. В деякі банки зайти не можливо, транспонізація тільки в одну сторону і т. д. Хтось мав такі проблеми з коргами? Як їх лікувати? Заміною кнопок чи їх реально якось почистити? а то щоб до них добратися то потрібно розкрутити майже всі внутрощі. а лишній раз розбирати синт не хочеться. Та і невідомо чт вдасться ту проблем вирішити.

Крім того в мене вертушка Value працює з проскоком і взагалі зеркально(крутиш в сторону + вона крутить в -). Запчастинами такого плану хто займається? Може в кого є, то куплю сам резистор. Знаю що справа тільки в ньому, то му що розбирав і там стертий повзунок.

 

була подібна ситуація з Pa-60, тобто не працювали деякі кнопки...а вирішив я цю проблему так : взяв WD - 40..(я думаю знаєте що це таке) і попбризгав на клавіші....трішки почекав і вони запрацювали як нові...правда не знаю чи надовго це...бо тільки недавно це робив...але надіюсь що надовго))))

Ніколи не застосовуйте WD40 для ремонту електроніки! Роману Кльовану раджу розібрати клавіатуру і подивитись на стан....

WD - агресивна речовина. Для відкручування "закипілих" деталей супер, але не більше. Також це не є мастило.

Для ремонту кнопок, фейдерів є продукція Kontakt, але в лінійці є дуже багато засобів: розчинники, промивачі, мастила, консерванти, тож потрібно уважно читати мануали...

 

Кнопки чистити - затія з невідомим результатом. Може допомогти, а може і ні. Заміна - кращий варіант, але при умові якісних кнопок. Китайські по три рублі за відро слугують відповідно.

Колесо вводу даних розбирається і чиститься при умові непошкодженого резистивного шару. Інакше - заміна.

Оригінальні запчастини - сервіс-центр компанії ATTrade (м. Київ), неоригінальні - радіобазари, магазини та ін.

Хмм...не знав цього, дуже вам дякую Дядько Хапко, буду знати на майбутнє...)

а чому ви кажете розібрати клавіші і ще раз подивитись на кнопки...що з ними може бути не так???

ще одне питання....в мене в клавіші в одному контакту зігнулась ніжка і я ледве вже туди запхав той шлейф...тепер боюся розкручувати бо можу зовсім її відламати і не буде працювати екран...що можна з цим контактом зробити???..(вибачте що не по темі задаю запитання)

Про WD я також від когось чув. Але сам пробувати боявся, бо як не як ця хімія не для цього застосовується. Якщо кнопки управління побудовані не на принципі резинок то виходить їх потрібно тільки міняти. Хтось міняв? Маркування деталі відоме? Бо в мануалі про таке нічого не сказано. Не хочеться лишній раз не розкручувати, бо апарат працює кожен день в кафе і прийдеться на час ремонту шукати підміну. На рахунок колеса, розкручував і зробив висновок що ремонту не підлягає. Потрібна тільки заміна. Звичайно електричних схем і списку використаних радіодеталей для користувачів в природі не існує, але можливо хтось міняв і надіюся знає маркування кнопок і резистора колеса. Дякую.

Два роки тому мав таку проблему з Korg Pa50. Розібрав, позначив мікрики (неробочі), витягнув з машини WD40, знайшов масло, яким змащують швейні машинки і два шприци (двойка з тонкою голкою). В один шприц набрав WD40, а в другий масло. Нажав на непрацюючий мікрик і зробив свого роду інєкцію. Одним словом потрібно зробити так, щоб WD40 потрапило в середину того мікрика. Поклацав кілька разів і почекав приблизно 10 секунд. Взяв тестер і перевірив, чи є коротке замикання при нажатті мікрика. Зявився контакт, але щось не дуже чіткий (раз є, раз нема). Ще раз повторив процедуру і мікрик запрацював як новий! І так я навів порядок зі всіма мікриками, які непрацювали в моєму Korg Pa50. Для впевненості другим шприцом з маслом, зробив теж саме, що із WD40. Після того витер плату насухо (обовязково) і зібрав докупи. Ще одне, якщо є глухий мікрик ( мікрик який при нажатті на нього не клацає), його краще замінити з тим мікриком, яким саме менше користуєтесь, тобто перепаяти місцями. Звичайно краще поміняти на нові мікрики, але це є один з варіантів, який можна зробити в домашніх умовах. Уважно слідкуйте коли запихаєте шлейф, бо ситуація, яка виникла в пана Романа - неминуча. (в мене в клавіші в одному контакту зігнулась ніжка і я ледве вже туди запхав той шлейф...)

Мав таку проблему,коли мав ра 80,купляв кнопки в Києві,здається були десь по 2 грн. штука,а ткож знайомий дальнобойщик привозив з Італії десь 3 евро платив не памятаю,.Експерементувати  по-іншому,думаю не варто.Це не важко випаяти і вставити іншу,займає час хіба що,відкручування шурупів.Кнопки,це напевно проблема всіх коргів,серії ра.Так виглядає мікрик:

То гі..о за 2 грн. краще туди не пхати. Більше 1 року не служить...

Терміново потрібна клавіша "F" для клавіатури KORG PA 50, або частина клавіатури !!!

Ігорку, підскажу тобі таке - мікрики ніякі ін"єкції не врятують - тільки заміна. Я кілька апаратів вже зробив з такою хворобою. Мікрики брав в Польщі, паяв паяльним феном, бо паяльника плата там боїться (гетинакс там слабенький). А JOG (колесо) також заміна, тільки там не резистивний шар, а інкремнтна система (кожен наступний крок вперед - то +1 контролеру, а крок назад - відповідно -1) - тільки заміна, задзвони до мене, я пошукаю, десь в мене таке валялося...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти