Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » presonus studiolive 16.4.2
presonus studiolive 16.4.2

Друзі, не так давно в розділі "Куплю\продам" хтось продавав ось цей пуль presonus studiolive 16.4.2 (24,4,2). Є велике бажання послухати цей апарат. Відгукніться хто має, або знає де такий пульт є. Щиро дякую!

На День міста в Теребовлі грали танці,звук ставив тернопільський "ШЛЯГЕР".Пульт стояв  Пресонус 24,чотири активні суб-низа і чотири топи РЦФ.Такого потужного і якісного,фірмового саунду я ще не чув....Пульт-бомба!З Дрогобича до Тернополя не далеко...)))

п. Руслан, ось ця студія використовує Presonus у Львові http://vk.com/muzrecords

 Руслан Вам для якорї роботи ???  Якщо для студії, то там стоять ці самі ЦАП - АЦП - що й у картах типу Presonus Firestudio Project Фейдери не моторизовані банки на кількість каналів також відсутні, оброка з нього (по словах товариша) не краще за будь яку сильну віртуальну... і тд... Для Лайв роботи напевне саме те...  

Дякую за інформацію. Пульт потрібен виключно (наразі) для "живої" роботи.

В Тернополі мій колега використовує такий пульт.На мою думку -це фірма та коштує своїх грошей.

ось до нього телефон 0973233737-Ігор

Дякую всім хто відгукнувся. Мав можливість послухати та порівняти з  Allen&Heath MixWizard WZ3 та Midas Venise 240(можливо порівняння троха недоречні, адже пульти різні). presonus виявився найкращий. Вже замовив собі.

Вітаю!

Дякую всім хто відгукнувся. Мав можливість послухати та порівняти з Allen&Heath MixWizard WZ3 та Midas Venise 240(можливо порівняння троха недоречні, адже пульти різні). presonus виявився найкращий. Вже замовив собі.

 

Руслан, вже пройшло трохи часу, хотілося б почути якісь відгуки. Виставив на продаж свій MACKIE Onyx 1640, придивляюсь в сторону презонуса. Але в неті відгуків дуже мало.

Найперше цікавить яку Ви модель придбали, і які враження від роботи?

Всім привіт! Я купив Presonus 16.4.2. Перше враження про пульт - "новорічна ялинка", все світиться, моргає, куча кнопок і крутілок. Але десь через хвилин 15-20 все стало зрозумілим. Він має багато спільного з аналоговим пультом. Багато зручних речей - графічний 31-полосний мастер-еквалайзер, еквалайзер на всі аукси та FX-си, підгрупи, компресія на кожен канал і на підгрупи і т.д. Щодо звуку - то він звучить  по-іншому ніж той же Allen&Heath MixWizard WZ3 чи Midas Venise(важко це описати - треба чути) але звучить гарно . Пультом я дуже задоволений. Ось тут є інформація про ці пульти.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти