Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Reloop Amperor 5005
Reloop Amperor 5005

Флейм видалено. Наступним кроком буде путівка в баню.

Всім привіт !

Підскажіть будь ласка, підсилювач 

http://www.reloop.com/reloop-amperor-3003

скільки він має давати при 8 ом- 2x 500, чи може 2x 350 ???

(1400:2=700.     700:2=350???)

 

3003- 2x 700 4 om /2x 500 8 om /1400 8 om mist.

Працював я і на Парках всіх моделей, окрім супердорогущої останньої серії, і Reloop Amperor 5005 мав, і OBE, і QSC... і все ніяк не вдавалося добитися гарного басу. Що я тільки не робив,  і сабвуфери продавав, купував нові, і сам корпуси робив, рупорні да бандпаси, і підсилювачі міняв як шкарпетки, і Park DF2804 в міст підключав (2х1600/8ом), і Reloop (2х1600/4ом), все ніяк... Доки не придбав 2SC 4050...

Що до Reloop Amperor 5005 скажу таке, по якості звуку можно порівняти з ПАРК серія V4. І все ніби добре, і заявленої потужності з головою, але коли мені довелося підключити один канал на топи, інший на один саб (MAG MS 218b, 800вт/4ом), підсилювач дав просадку! В момен басу, канал який був підключений на топи просто згасав... Виключно на сабах даний підсилювач не кліпує навіть на піках, але і саби з ним не звучать. Ніби і гучно, ніби й потужно, але не те... Сухо якось... От вам і потужний "німецький" Reloop з його скаженими, трохи китайськими 1600 ватами на канал, проти наших укаїнських, МАГовських 800 вт...:) Не сподобався, продав і не жалкую...
 

Окремо хочу виділити QSC GX5 (сподобалася фірмова якість звуку), OBE DP 650 (дуже пристойний звук, гарний бас, але як і всі китайці, завищені показники потужності), 2SC 3051 (дуже пристойна якість звуку, музиканти оцінили, одразу виставили свій PARK DF2804 на продаж)), але для сабів 2SC 3051, щоб там не казали, не годиться...), і нарешті 2SC 4050 (і якість, і потужність, і саби звучать, і топи! Підсилювач із серії купив і забув про всі проблеми. Рекомендую!)


Всі підсилювачі тестувалися колегами музикантами (живий звук), і особисто мною (дискотека, електронна музика).
 


 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти