Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Чи варто брати KORG PA 50SD?
Чи варто брати KORG PA 50SD?

Доброго всім дня! Вже багатьом користувачам форума відправив кілька питань щодо цього синтезатора, але вони як заснули. В мене питання чи варто його брати чи ні? Мені він потрібен для написання мінусів. Який там спосіб запису? Можна кожен інструмент накладати один на одного? І як потім готову композицію скинути на комп вже в аудіо-форматі? Через SD карту?

Для написання мінусів візьміть собі якийсь професійний інструмент з сиквенсором, можна навіть старенький, але звучати буде.

А ще краще комп і міді клавіатура.

Наприклад? Але наскільки мені відомо, то в KORG PA 50SD теж є секвенсор 
"Помимо традиционного секвенсора и пошагового секвенсора, Pa50SD также оборудован уникальным секвенсором аккомпанемента, который может записывать все восемь треков автоаккомпанемента за один проход. Pa50SD совместим с форматами GM и SMF и не имеет себе равных в качестве инструмента для живых выступлений, поскольку оснащен двойным секвенсором XDS и системой отображения внедренного в MIDI-файл текста на дисплее синтезатора."

комп і міді клавіатура

Не хочу я з цим зв'язуватись, надто кропітка робота, та ще й бажаного звуку щоб отримати треба дуже багато часу...

І як потім готову композицію скинути на комп вже в аудіо-форматі? Через SD карту?

Ні, тільки перезаписом аудіо в реальному масштабі часу на зовнішній пристрій (телефон, магнітофон, портостудія, комп'ютер та ін.).

Ні, тільки перезаписом аудіо в реальному масштабі часу на зовнішній пристрій

Цього я і боявся... оце не дуже добре...

Дядько Хапко,  а щодо способу запису? 

http://www.korgmusic.ru/public/support/Pa50_Reference_Manual_R.pdf

Я вже качав мануал...

Я вже качав мануал...

Залишилось його прочитати...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти