Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » яку акустику вибрати?
яку акустику вибрати?

хочу активну ситему mackie 450 або JBL EON 515 ,порадьте чи варто ,чи китай їх підробляє і як відрізнити.... також на яку ціну розраховувати....

JBL EON-515 ціна 1300$/пара 0964623538.

Соррі, за офтоп. Слівце "підробка" на сьогодні вже застарілоТепер вже це све китайське називають офіційно бюджетними копіями брендів, навіть магазини по продажу офіційних копій відкривають, починаючи з телефонів і закінчуючи усім іншим. Маркетинг, блін...

Тарас

Зараз  повністю вся продукція Mackie вже кілька років тільки  china. Старі 450  по звучанню кращі тих же нових .Найбільш удачна модель з компактних це  - 1521.Всі нові  вироби Mackie на решітці мають додаток "V 2 ".

 

Доброго вечора.Я в легкому сум"ятті:знайомий майстер випадково сказав,що шанована в наших краях торгова марка "Eminence" в Штатах є фігня.Вроді найпоганші динаміки з фірмових,ширпотреб.Хто що скаже?

Eminence  давно виготовляє динаміки до виробів Fender, Ampeq, Gallien-Krueger, Krank, Highes&Kettner, Yamaha, HK, TC Electronic та ін. Це світові гранди.

в еміненса, як і інших виробників є догорі і бюджетні голови - так що раджу акцентувати - хто про що... Озвучуйте конкретні моделі і тоді критикуйте - а так виходить виробник і ідол і гуано одночасно...

А хіба я щось критикував?

Віталік Вус, "...А хіба я щось критикував?..."

"...Вроді найпоганші динаміки з фірмових, ширпотреб..."

А хіба ні... Ну може не зовсім особисто... 

stepan_giga, "...в еміненса, як і інших виробників є догорі і бюджетні голови - так що раджу акцентувати - хто про що......"

Абсолютно з вами згідний... Не можливо ж говорити за весь модельний ряд того ж таки Eminence, купивши для роботи наприклад головку з найдешевшої серії і  з великим натхненняв старатися вичавити з неї звук дорогих моделей, котрі і по параметрам зовсім інші і цінова категорія їх відрізняється в рази. Непошкодуйте копійку візміть для своїх задач головки із серії PRO які коштують не одну і не дві сотні зелених та зробіть корпуси прораховані саме для цих головок і попрацюйте... От тоді вже можна говорити про якісь вади звуку того Еміненса... У нас наприклад серед інших акустичних систем є парочка калош зібраних на головках Еміненс КАППА-ПРО, так скажу що за свої гроші десь по 200 з хвостиком зелених за головку вони дуже якісно і потужно роблять свою справу :))

Е,відколи то озвучення ЧУЖИХ виразів розуміється як критика?То знайомий майстер сказав,я озвучив-всьо,я критикую?Взагалі мій пост закінчується знаком питання і тільки й того.От.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти